Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

A toście wczoraj pięknie podebatowali, ale rzeczywiście efektów praktycznych nie ma żadnych. Tj. schody Pita dalej pozostają w sferze wyobraźni. :p Widać było natomiast wielkie umiejętności negocjacyjne Pita, który jak rasowy polityk starał się wiele obiecać, bez podawania jakichkolwiek konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść wracam po dlugiej nieobecności... ho ho ale zmiany....

 

Ada 24 ja na razie nie mam sie jeszcze czym chwalic, bo plany w proszku, ale:

przede wszystkim na podworku solidny kojec z ocieplana buda dla psiaka.

Parter: salonik + jadalnia ok 36m2, kuchnia 10m2, wiatrolap i hol, wc z prysznicem, pokoik goscinny 10m2 schody na dol i na gore,

Piwnica: ok 25m2 - magazym + pralnia z piecem co

poddasze: 3 sypialnie po 16m po podlodze, + pokoj do pracy tez ok 16m, wc, lazienka

strych- nieuzytkowy na paczki i rupiecie

 

nieduzy dom, ale mam nadzieje, ze bedzie uzytkowy i ladny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie po kilku miesiącach kupiliśmy działke wraz z moim znajmoym w Pawlikowicach koło Wieliczki - mamy działki o wymiarach 26 od zachodu na 85m - chętnie wsparłbym się doświadczeniami w zakresie:

1. jak i gdzie trzeba załątwiać sprawy w gminie wieliczka

2. poszukuje domów gdzie działa wentylacja z rekuperatorem lub nadmuchowa

3. gdzie i za ile dorwać solidnych wykonawców

 

mój dom bedzie maił około 210m, z wentylacją, chciałbym aby był to dom pasywny i zastanwiam się nad różnymi wynalazkami typu wentylacja z rekuperatorem + gryuntowy wymiennik ciepła + inne

 

pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść wracam po dlugiej nieobecności... ho ho ale zmiany....

 

Ada 24 ja na razie nie mam sie jeszcze czym chwalic, bo plany w proszku, ale:

przede wszystkim na podworku solidny kojec z ocieplana buda dla psiaka.

Parter: salonik + jadalnia ok 36m2, kuchnia 10m2, wiatrolap i hol, wc z prysznicem, pokoik goscinny 10m2 schody na dol i na gore,

Piwnica: ok 25m2 - magazym + pralnia z piecem co

poddasze: 3 sypialnie po 16m po podlodze, + pokoj do pracy tez ok 16m, wc, lazienka

strych- nieuzytkowy na paczki i rupiecie

 

nieduzy dom, ale mam nadzieje, ze bedzie uzytkowy i ladny.

 

Z tego co tu czytam, to mały on nie będzie, ja mam podobny, tylko bez piwnicy, za to z 2 garażami. Co do budy, to u nas stoi, piękna, ocieplona, otynkowana i nieużywana. Te psy nie lubią siedzieć w budzie, raczej pomyśl o zadaszonym tarasie lub wejściu do domu. Tybet te dwa miejsca najchętniej okupuje. Wariat wieczorami warczy i szczeka na wszystko co zobaczy, nawety własny cień to wróg, a już gdy zobaczy, że na tarasie zapalił się halogen, to zbyt podejrzana sprawa - sprytna bestia nauczyła się, że halogeny reagują na ruch, więc światło oznacza intruz. A ostrzegali mnie, że te psy tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A toście wczoraj pięknie podebatowali, ale rzeczywiście efektów praktycznych nie ma żadnych. Tj. schody Pita dalej pozostają w sferze wyobraźni. :p Widać było natomiast wielkie umiejętności negocjacyjne Pita, który jak rasowy polityk starał się wiele obiecać, bez podawania jakichkolwiek konkretów.

No stary 8) ... "dotknales mnie na wskros"

Wynegocjowalem tylko tyle ze mnie Aga nie zbije :lol:

Konkretnie z bolem serca obiecuje ze jak ktos je zamiesci to ja je wysle. czekam na propozycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...