Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

toż to nie szaleństwo tylko jaknaj bardziej pewne klepanie... :lol:

apropo własnie przed chwilką mi gość w zadzie zaparkował...o samochodzie piszę Pit ,bo już widze Twój uśmieszek...i tak mnienie stało sie nic...w końcu to vitara jego pół przodu odpadło :o żal mi go strasznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cos co jest inne niż to, co robimy na codzień lub w weekendy. Brakuje mi szczypty szaleństwa 8)

 

uff. a to co robimy na codzień, czy to nie czyste szaleństwo :D ? Być ze sobą tyle lat i ciągle mieć wspólne marzenia, ciągle chcieć dostawać od NIEGO kwiaty, ciągle chcieć prać JEGO bieliznę, ciągle chcieć pić wino z jednego kieliszka i wyciągać pieniędze z jednego konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na wiosnę mamy zamiar wystartować z budową naszego wymarzonego domku. Działeczka czeka już dwa latka i najwyższy czas zamieszkać na swoim :) Marzy nam się Wigilia 2006 w naszym salonie...

W tej chwili szukamy firmy, która pomoże nam zrealizować marzenia. Będziemy wdzięczni z wszelkie uwagi i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Tak piknie było dzisiaj rano, że aż żal wyjeżdżać do Krakowa. Właśnie dla takich chwil warto mieszkać zdala od miasta. Aga - u Ciebie to dopiero musiało być piknie, hej ! :D

A o co chodzi z tym karkiem ? :D

 

 

ewikS: jeśli interesuje Cię firma, która buduje od fundamentów po kafelki w łazience to mogę coś polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, Agacka będę wdzięczna za namiary. Szukamy firmy od fundamentów po wykończenie- ponoć tak jest najlepiej. Problem jest tylko taki, że chcemy budować z betonu komórkowego i nikt się nie chce tego podjąć.. :(

Bardzo chcielibyśmy zamieszkać "u siebie" pod koniec przyszłego roku... Czy to możliwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...