Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

nad moim domem wprowadzilem ostrzezenie o prawie do odstarzlu po wejsciu w moj korytrz i przestrzen powietrzna i calkowicie przejalem kontrole nad nia. Od tego :lol: czasu mam spokoj

 

Z wyjątkiem hmm ... sokołów wędrownych, które nadużywają Twojej przestrzeni powietrznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szukam kierownika budowy z okolic Krzeszowic.

PILNE!!! Do 2 stycznia mam ważne pozwolenie na budowę i muszę zgŁosić kierownika, żeby pÓźniej mieć pierwszy wpis do dziennika budowy!!! Czasu mi nie zostaŁo wiele, ale co zrobić, jak dopiero niedawno dostaŁem decyzję na kredyt, a dziaŁkę kupiŁem z projektem i pozwoleniem na gotowo.

 

POMÓŻCIE!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie krajnie :D

 

czy możecie polecić mi dobrego stolarza (schody), hydraulika (założenie pojemnościowego ogrzewacza wody) i może kogoś od mebli kuchennych (kogoś kto zrobi wiele i nie bazuje tylko na standardowych szafkach)

 

z góry dzięki

 

 

dobrze, że jesteście! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie mogę się doczekać tych świąt. Niestety większość przygotowań materialnych jeszce w trakcie :D . Nieco lepiej - mam nadzieję - z duchowymi przygotowaniami 8) . Wczoraj plany zakupowe pokrzyżowali wspólnie: tirowcy, śnieg i drogowcy. Przez prawie godzinę nie sposób było wyjechać z Wieliczki na południe. Na naszych wąskich drogach wystarczy jeden tir, bez właściwego ogumienia żeby zablokować trasę.

Przedarłem się kompletnie nieodśniezoną, osiedlową drogą, ostatnie 30 metrów pokonując przez około 3 minuty :D. Przyznam, że zdążyłem się już przyzwyczaić do takich "atrakcji". Ciekaw jestem jak tam radzi sobie Aga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...