Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Jestem na tym forum , powiedzmy nowy,buduje sie na pólnocy krakowa ok 10 km od centrum w stronę Skały.

Drodzy małopolanie,poszukuje okien pcv kolor obustronny zloty dąb, przeszukałem chyba całe forum na temat okien i mam mętlik w głowie,

pełną szufladę wycen i broszur reklamowych.Większa częćś odpadła, pozostały dwie firmy, niezbyt tanie , ale rodzime i moim zdaniem pewne.

OKno plus i OknoPlast. Podobne ceny i jakość.

OknoPlus profil Brugmann ArtPlus

OknoPlast profil Veka Avans

Proszę o poradę, ktorą firmę lub profil wybrać?

Jeśli macie jakieś doświadczenia z tymi firmami to proszę o wypowiedz.

 

Moja rada jeśli można...

trzymaj się z daleka od Okno PLASTA!

 

(prostują krzywe okna kolanami, jeśli w ogóle przyjadą na reklamację)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jacek i Jola napisał:

 

witajcie potrzebny rozsadny i niespecjalnie drogi geodeta macie kogos na podorędziu?

 

 

 

a gdzie tu do konca skoro poczatku jeszcze nie ma...........

 

 

 

 

Jeszcze się tu nie przyznałam ale jestem geodetą i jak by kto chciał mogę zrobić mapki pod projekt, tyczenie budowy, na koniec inwentaryzację powykonawczą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzialka ma byc w Naramie gmina Iwanowice a koło Michalowic wiec pozdrowienia dla wszystkich z tej strony Krakowa

 

 

 

No to będziemy sąsiadami bo ja mam zamiar się wybudować w Szczodrkowicach zaraz koło Naramy

 

Rencia w Szczodrkowicach wybudowała się moja siostra...no patrz jaki ten świat mały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzialka ma byc w Naramie gmina Iwanowice a koło Michalowic wiec pozdrowienia dla wszystkich z tej strony Krakowa

 

 

 

No to będziemy sąsiadami bo ja mam zamiar się wybudować w Szczodrkowicach zaraz koło Naramy

 

Rencia w Szczodrkowicach wybudowała się moja siostra...no patrz jaki ten świat mały...

 

 

Zgadza się od ostatnich dwóch lat troszkę się pobudowało a zwłaszcza taki jeden domek z garażem na pn czy to nie twoja siostra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka przeglądnęłam sobie tak szybciutko twój dziennik budowy - i aż dech zaparło - przepiękne widoki.... gratuluję takiej działeczki- a czy na wiosnę jak znów zaczniecie będziecie organizować ognicho grupy krakowskiej - uważam to za świetny pomysł, chętnie spotkałabym się ludźmi i zebrała trochę porad korzystając z waszych doświadczeń - bo ja jestem przed stanem 0, przed kupnem działki i wogóle ..... jestem przerażona raz mi się wydaje że wszystko będzie oki a zaraz potem mam prawie depresję.... :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Naramie na zakrecie drogi po lewej stronie jadac od dolu do remizy strazackiej. znawca naramy sie zorientuje....

pozdrawiamy

Jadąc od strony Kozierowa czy od Owczar? Jak wiadomo to znawcom i badaczom Naramy, pod Remizę można podjechać z trzech stron, z czego dwie drogi prowadzą pod górę. :p

 

Witam

Piękny domek - coś podobnego mam zamiar sama zbudować - czy mozna znać twoje dotychczas poniesione koszty ?

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...