Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,,

 

Zbyszku, Majka, czekam na propozycje Foresta (po wizji lokalnej) a realizacja i tak po sezonie grzewczym. Planuje w tym roku ogrodzenie może połowe, od Kobierzyńskiej lub całość i zagospodarowanie ogrodu zobaczymy. Majeczko cokół tez w planach ale z tynku mozaikowego, chociaż, ostatnio widzieliśmy tanie płytki gresowe (młotkowane) a'la piaskowiec . Obawiam się ,ze styropian może ich nie wytrzymać, moze beda (jesli jeszcze beda w Maxie) na podmurówkę ogrodzenia.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witanko serdeczne...wieki całe mnie tu nie było... :oops:

moje plany na ten sezon...hm może wewnętrzna oblicówka...przymierzymy się do tego...teraz się męczę nad witrażem, ale to męka przejściowa...

Majka a kominka jak nie było tak nie ma....jak tam żołądek? załatwione co miało być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze z zachdnich rubieży Małopolski, ale jutro już z terenów budowy :D

Internet na budowie podłączony, tylko nijak nie mogłem uruchomić w "linuxie" :evil:

Teraz już działa, dojadę to sprawdzę namacalnie :lol:

 

Po zainstalowaniu darmowego pakietu z podanego niżej linku, można podziwiać okolice Krakowa i nie tylko.

http://earth.google.com/index.html

Ci co się nudzą w pracy, lub w domu niech szukają swoich domów.

Mój to:

49(stopni)56'05"N

19(stopni)57'51"E

Może i kominek Majki da się z każdej strony pooglądać? :D :D :D

 

sorry, nie znalazłem znaczka - stopnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy manuelę pod Krakowem w Skawinie, nasze mury są już wyciągniete do góry. Jesli ktoś zaczynać będzie budowę , polecamy podniesienie poddasza o dwa pustaki, które zwiększy funkcjonalność wszystkich pomieszczeń i wygodę mieszkańców. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy manuelę pod Krakowem w Skawinie, nasze mury są już wyciągniete do góry. Jesli ktoś zaczynać będzie budowę , polecamy podniesienie poddasza o dwa pustaki, które zwiększy funkcjonalność wszystkich pomieszczeń i wygodę mieszkańców. :wink:

 

tak tez zrobilismy z naszymi Zawilcami :D :p 8)

 

NO TAK ALE CO Z PROPORCJAMI BUDYNKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy manuelę pod Krakowem w Skawinie, nasze mury są już wyciągniete do góry. Jesli ktoś zaczynać będzie budowę , polecamy podniesienie poddasza o dwa pustaki, które zwiększy funkcjonalność wszystkich pomieszczeń i wygodę mieszkańców. :wink:

 

tak tez zrobilismy z naszymi Zawilcami :D :p 8)

 

NO TAK ALE CO Z PROPORCJAMI BUDYNKU

 

Ja też podniosłem ściankę kolankową o prawie 40 cm. i aby zachować proporcję budynku przedłużyłem krokwie o tyle samo.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...