Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iroko, jest w albumie (17)

Jeszcze za krótki czas, i nie zostały poddane intensywnej obróbce przez chłopaków :roll: :lol: 8) W salonie mam jeszcze przykrytą starą wykładzina . Ale pewnie w tym roku nadejdzie ta wiekopomna chwila i zobaczymy. Napewno to drewno ma dziwna ceche, bardzo szybko 2-3 tygodnie przykryte (tektura, dywanem itp.) w porównaniu z powierznią nie przykryta jest jaśniejsze (mam je akurat od strony wsch-połud (w salonie i gabinecie) Taki jego urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majka - Tyle już razy obiecywałem sobie, że nauczę się jeździć na nartach, więc jak obiecam sobie to jeszcze raz, to chyba żadnej różnicy nie zauważę.

 

Moge pomóc Ci spełnić tą obiecankę. :D

- wypozycz dobry sprzęt i daj mi godzinę na stoku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to wszystko bardzo zachęcająco, ale jak powiedział pewien kurczak przed sklepem mięsnym (dziś jestem w nastroju do cytowań): "imponderabilia, impoderabilia, a w końcu i tak liczy się się kilo żywej wagi". W moim przypadku mógłbym śmiało zapełnić niejedną półkę w sklepie, w takiej np. Polinezji. Niby mądrzy ludzie twierdzą, że przyspieszenie w polu grawitacyjnym nie zależy od masy, ale prowdopodobieństwo wystąpienia urazów, od masy zależy na pewno. :p

 

Strój to każdy jakiś ma w domu.

Nie mogłem się powstrzymać od zacytowania tej śmiałej uwagi, gdyż moja żona ciągle twierdzi, że nie ma co na siebie włożyć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to wszystko bardzo zachęcająco, ale jak powiedział pewien kurczak przed sklepem mięsnym (dziś jestem w nastroju do cytowań): "imponderabilia, impoderabilia, a w końcu i tak liczy się się kilo żywej wagi". W moim przypadku mógłbym śmiało zapełnić niejedną półkę w sklepie, w takiej np. Polinezji. Niby mądrzy ludzie twierdzą, że przyspieszenie w polu grawitacyjnym nie zależy od masy, ale prowdopodobieństwo wystąpienia urazów, od masy zależy na pewno. :p

 

Strój to każdy jakiś ma w domu.

Nie mogłem się powstrzymać od zacytowania tej śmiałej uwagi, gdyż moja żona ciągle twierdzi, że nie ma co na siebie włożyć. :wink:

 

moi uczniowie raczej się nie wywracają 8)

Twoja zona ma rację, jej chodzi o strój, a nie o jakiś strój. to zasadnicza różnica :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obserwacji "drogi Watsonie". Nasza dobra znajoma w ciągu ostatniego półrocza walnęła głową w otwarte drzwi szafki kuchennej biegnąc do telefonu (lekki wstrząs mózgu), zjadła grzybka, którego chyba nie powinna była zjeść, bo spędziła dwa tygodnie w szpitalu. A w zeszłym tygodniu spotkałem ją jak przechadzała się z ręką w gipsie ("kurczę, już prawie wykręciłam, ale mi się narta omsknęła"). Za każdym razem nie wyglądała na szczęśliwą. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...