Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, nowe wyciągi w Myślenicach czynne?????

nowe wyciągi w myślenicach to będą czynne ale najwcześniej w przyszłym roku i pewnie wykonawcy dobrze o tym wiedzieli ale ze względu na reklamę nikt o tym nie mówił poza tym nie wyobrażam sobie wyjazd starym jednoosobowym krzesłem na górę przez 20 minut w zimie żeby dostać się do nowego wyciągu. Jak zrobią gondole to będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Kochani ! Ja tez uwielbiam jeździc na nartach i w Sieprawiu tez byłam, ale w tym momencie szukam sprawdzonej ekipy budowlanej, która wybuduje mi Zuczka z Archetonu w tym roku i licze na Was, ze mi coś podpowiecie !!!! Proszę !!!!!!!!! Skoro jesteście na tym forum to budowa na pewno nie jest wam obca !! Liczę na wiele dobrych rad !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zowu nei moge za wami nadązyć;) Ale..przeczytalam..i ja tez che takie nartki:) Uwielbiam jezdzic, jeszcze nie jestem w tym jaks super ale radzę sobie na stpoku i sprawia mi to przyjemność...

 

jak budowanie mma nadzieję ;)

 

A swoją droga ciekawe ile minie czasu, żezaczęto traktowac kogoś jak reszte;) Nie sizę to ze zlosliwosci tylko wiadomo, zna się ludzi potem pojawiaja sie nowi zwykle jest czesc ..a potem cisza nowy cos tam psze nie zauwaza się go i popewnym czasei wiekszosc się ioswaja, pojawia się inny nowy a stary wtapia sie w tłum ;)

 

Pozdrawia...

 

a co do etapu budowy..jestesmy na etapie..kkupowania uata :D żeby lkupic potem dzialke, wybrac projekt , dostac kredyt i zącząc budowe...

 

I skonczyc przed kncem 2007.. O ile wszystko dobrze pójdzie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę. W sobotę na wieczór do Paczułtowic :lol: Może w niedzielę gdzieś trochę dalej, np. Zawoja :roll:

 

Majka - byłaś kiedykolwiek w Paczułtowicach? Ja zostałem oddelegowany do sprawdzenie co tam jest. Kupiłem 10, a po 6 zjazdach oddałem kartę nawet nie prosząc o resztę. Stok jest tragiczny, a na wyciągu podsypali śniegu z kamieniami - szkoda nart. Zapraszam do Białki. W sobotę i niedzielę Kotelnica nasza. Nowa kanapa jedzie trzy razy szybciej od starej. Ferii nie ma, nie będzie kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją droga ciekawe ile minie czasu, żezaczęto traktowac kogoś jak reszte;) [/color]

 

Jakieś 6 miesięcy :D. Przynajmniej u mnie tyle to trwa :D .

Nie ma się co zrażać, tylko proszę: pisz staranniej, bo oczy odmawiają wspólpracy, gdy się prbyujes przderxdgryzać PRzessz tagki meetklik :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ged serio? :( Miałam wyskoczyc tam po pracy w sobotę :(

A w Białce jest gdzie sie rozpędzić? :oops:

 

Aida, postawić coś trzeba i juz jesteś nasza :lol:

Żartuję oczywiście, ale nie wyglądasz na osomotnioną, brylujesz przecież na forum od dawna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...