Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gracz Zezwolenie w Krzeszowicach? Ile czekałeś?

 

Zezwolenie w Krakowie (starostwo powiatowe na rogu Łobzowskej i Alej). Jeszcze nie odebrałem, leży już 6 tygodni, ale wszystko gotowe, czekam tylko na opinię Wojewódzkiego Konserwatora, bo muszę archeologa zatrudnić przy wykopach. Obiecał, że bedzie w tym tygdniu, więc powinni bez problemu w 8 tygodniach się zmieścić (mają max 9 według KPA i powiedziałem na wstępie Pani, że będę ich skarżył, jeśli nie zdążą - strasznie się zwija od tego czasu ;) )

Co do hurtowni - ja jestem zwolennikiem jednej, bo nie mam czasu za wiele, ważne żeby mieć oferty z innych "na postrach", to najlpeiej pomaga w negocjacjach :) Nie można dać się zwariować - porotherm znalazłem po długich poszukiwaniach 2 grosze taniej niż w Luskarze - na 2500 daje to oszałamiającą oszczędność 50 PLN, poza tym i tak wiem, że jak pokażę tamtą ofertę to w Luskarze zejdą z ceny :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych rejonach interesująca jest również hurtownia Krak-CEM na Łokietka (http://www.krakcem.com.pl/). Jednak najlepsze rabaty udało mi się wytargować w hurtowni Attic (http://www.attic.com.pl/), co było o tyle zaskakujące, że hurtownia jest duża i leży w zachodniej części Krakowa. Myśleliśmy, że nie będzie "giętka" cenowo, a była. Co do dachu, to brałem wszystko u Podwyszyńskiego (http://www.dachowka.pl/) i jestem zadowolony ze współpracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz rozmawiał w Atticu to postaraj się skontaktować z przedstawicielem handlowym, który jeździ po terenie szukając klientów. Przedstawiciele handlowi są dużo bardziej zainteresowani złowieniem klienta (a co za tym idzie dają lepsze rabaty) niż sprzedawcy, które sobie siedzą za ladą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz sobie hurtownie w Jerzmanowicach - na trasie Kraków - Olkusz po lewej stronie i hurtownie w Zabierzowie na trasie do Bolechowic. Obie maleńkie, ale mają kontakty z prywatnymi producentami i czasem są szokująco tani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoki... he he he i inne gady :oops: się budzą a jakże :D

 

Ale to chyba z nadspania, bo wiosny na razie nie widać.

Smoki to mają dobrze - jakby co zapalą ogienek, łabędzia usmażą,

H5N1 ich nie rusza... nooooooo... można "żyć i żryć" :D :D :D

 

No wszelki duch...Witaj Kgadzinko na forum, miło Cię znowu widzieć na Forum :D

Mam nadzieję, że teraz to już dłużej tu zabawisz? :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeeeeeeeeedziu!!!!!! Witaj!

 

Na dłużej...

 

Jakby to ująć - mam znów skąd nadawać, i dopóki mnie betony

nie wygonią na dwór dopóty zasadniczo będę obecny.

 

Chociaż betony nie śpią - ostatnie moje dzieło to...... pozwolę wam

pozgadywać - najbardziej obecnie znana budowa w Krakowie.

 

Kto spróbuje obstawić? Gdzie ostatnio lałem beton?

(Podpowiedź - o ile nikt nie zgadnie - będzie jutro, bo na dziś się odmeldowywuję)

 

Pa pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Podobnie jak Gracz nie bardzo mam możliwość poświęcenia dużej ilosci czasu na objeżdżanie hurtowni, więc Wasze informacje są dla mnie bardzo cenne.

 

Co do papierologii, to faktycznie ten etap budowy potrafi być zniechęcający.

 

pozdrawiam Wszystkich :)

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...