Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam w tak pięknym dniu....

mam prośbe... chcę zamówić 1 okno... nietypowe. plastikowe... i nie mam pojęcia. gdzie??... może z doświadczenia coś doradzicie>????

ja kupowałem w firmie Pagen, ale to było dwa lata temu, nie wiem jak to teraz wygląda, mają stronę internetową i tam znajdziesz najbliższego Tobie przedstawiciela.

Witam, własnie powróciłem na budowę, byłem złożyć wniosek o zwrot VAT-u, teraz czekam na wezwanie ( a może nie) i pieniążki, a są bardzo potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam w tak pięknym dniu....

mam prośbe... chcę zamówić 1 okno... nietypowe. plastikowe... i nie mam pojęcia. gdzie??... może z doświadczenia coś doradzicie>????

ja kupowałem w firmie Pagen, ale to było dwa lata temu, nie wiem jak to teraz wygląda, mają stronę internetową i tam znajdziesz najbliższego Tobie przedstawiciela.

Witam, własnie powróciłem na budowę, byłem złożyć wniosek o zwrot VAT-u, teraz czekam na wezwanie ( a może nie) i pieniążki, a są bardzo potrzebne.

dzięki za odzew... nie miałem do czynienia z plastikami, all okna mam drewnianie, ale od zachodniej strony wymyśliłem sobie plastikowe i jak będę zadowolony to całe poddasze, też w plastiku...hmmm. tylko jak to będzie wyglądało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... właśnie powiedziano mi, że już nie ma na to rady

z Tepsy odpowiedź w zeszłym roku była: nie ma szans na neostradę

może macie na to jakąś radę i coś mi podpowiecie?????

 

Zobacz ofertę komórkowców na internet - podobno jest już zupełnie przyzwoita. Znajomy używa i jest bardzo zadowolony.

pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanko na temat frontów meblowych - czy w Krakowie lub okolicy zna ktoś jakieś miejsca gdzie można kupić/zamówić drewniane fronty do mebli kuchennych? Interesuje mnie najprostszy model (ramiak czy ekran), znam belmeb, ale może coś innego jeszcze dla porównania?

 

PS: a górka w Myślenicach rzeczywiście super, w niedziele rano była fajna jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanko na temat frontów meblowych - czy w Krakowie lub okolicy zna ktoś jakieś miejsca gdzie można kupić/zamówić drewniane fronty do mebli kuchennych?

Można to zrobić np w firmie Drewit http://www.drewit.krakow.pl/ lub Belmeb http://www.belmeb.pl/.

 

witam

 

kupowałeś może fronty, w którymś z tych sklepów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..czy w Krakowie lub okolicy zna ktoś jakieś miejsca gdzie można kupić/zamówić drewniane fronty do mebli kuchennych? .

 

Izdebnik i Kalwaria - wybór niesamowity. Krakowscy stolarze tam się właśnie zaopatrują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kupowałeś może fronty, w którymś z tych sklepów?

Nie, ale ostatnio kupowałem trochę oklejanych płyt na półki w garderobach i widziałem w tych sklepach pełno frontów. Jaro ma racje, że największy wybór jest w okolicach Izdebnika i Kalwarii. Firma Belmeb ma właśnie centralę w Izdebniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro ma racje, że największy wybór jest w okolicach Izdebnika i Kalwarii. Firma Belmeb ma właśnie centralę w Izdebniku.

 

W Belmebie w Izdebniku byłem, wybór mają spory - ceny detaliczne raczej wysokie, chciałem jeszcze prównać inne oferty, może u jakiegoś producenta. W Belmebie jest problem jeszcze taki że mają fronty i płyty w dwóch różnych budynkach dość odległych i ciężko płyty na korpus do frontów dobierać ;-). A Drewit nie prowadzi drewnianych frontów. Chyba faktycznie pojade do Kalwarii jeszcze... Ekonomiczne fronty drewniane jeszcze w Castoramie znalazłem - tylko troche 'cieniutkie'....

 

Dzięki za odzew i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a kiedys jak dorabialem szafki w kuchni ( do mebli robionych przez stolarza z Brodów k/Kalwarii) to tez dokupiłem debowe fronty w Castoramie i były identyczne.

 

 

W castoramie rzeczywiście są różne fronty ,ale taki wzór jak szukam (popularna ostatnio prosta ramka) jest tam classena, połowe tańszy jak takie z belmebu , ale i znacznie cieńszy. 200 zł/m2 wobec 400 zł/m2. Więc mam zgryz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...