Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mapka GK została uaktualniona. W sprawie grila wolę się nie wypowiadać bo już dwa razy nie udało mi się dotrzeć na spotkanie. :-?

Przy okazji. Nie wiecie, gdzie można by kupić około 25 thujek-szmaragd o wysokości ok. 70-100 cm? Jeździłem po różnych punktach w Krakowie, ale albo maja bardzo małe, albo maja zaledwie kilka. Najlepszy byłby namiar na szkółkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka GK została uaktualniona. W sprawie grila wolę się nie wypowiadać bo już dwa razy nie udało mi się dotrzeć na spotkanie. :-?

Przy okazji. Nie wiecie, gdzie można by kupić około 25 thujek-szmaragd o wysokości ok. 70-100 cm? Jeździłem po różnych punktach w Krakowie, ale albo maja bardzo małe, albo maja zaledwie kilka. Najlepszy byłby namiar na szkółkę.

 

 

ale nie o mój domek buuuuuu :cry: :cry: :cry:

choć prosiłam ...

czułam, że trudno do Was dołączyć ale aż tak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie o mój domek buuuuuu :cry: :cry: :cry:

choć prosiłam ...

czułam, że trudno do Was dołączyć ale aż tak????

 

Buuuuuu... A skąd ja mam ten domek wziąć???? Przyglądałem się Twojej wiadomości o tym, co by Cię umieścić na mapce i z prawa i z lewa, ale informacji o domku to ja tam nikaj nie widzę. Ale już stary jestem i wzrok,zapewne, nie ten. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za namiary na thujki. Problem z Praktikerem jest taki, że wszystko ładnie wygląda na papierze, a jak chce się kupić dwadzieścia parę sztuk, to okazuje się, że w sklepie nie ma i będzie dopiero dostawa (nie bardzo wiadomo kiedy).

Majka - na Kosocickiej to jest szkółka czy punkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo wielkiej sympatii do forum muratora nie mam siły na czytanie postów pt.: jak wkleic zdjęcie - dlatego zdjęcia brak :o

ale liczyłam na małą kropeczkę z moim nickiem :D :D :D

 

ps. właśnie wpadłam na jeden pomysł ale nie będę Cię fatygować :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

mogłabym wysłać Ci zdjęcie a Ty ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale to byłoby wielkie wykorzystywanie .....

może kiedyś zmęczę ten wątek o zdjęciach :D :o

ps2 dziękuję za zainteresowanie moją wiadomością bo ostatnio coś ciężko było mi się przebić w waszych dyskusjach

ps3 nie przesadzaj z tą starością

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zrobić taką mapkę to jest coś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kate01-kropeczka z Twoim nickiem została umieszczona dzisiaj po południu na mapce. Jeżeli jej nie widzisz to naciśnij równocześnie klawisz CTRL i F5. Wtedy odnowi się widok przeglądarki z pominieńciem zbiorów zapisanych w pamięci podręcznej komputera. A mówiąc po ludzku zobaczysz rzeczy, które na stronie są, ale ich nie widać, bo komputer idzie na łatwiznę i wyświetla zbiory, które sobie załadował podczas wcześniejszych wizyt.

 

Fatyguj mnie, fatyguj.... Przynajmniej brzuch mi trochę spadnie. :p Proszę prześlij mi zdjęcie. Ja je umieszczę na mapce GK oraz wkleję na forum (jeśli będziesz sobie tego życzyć) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D :D :D

Zbyszku - jestem pod wrażeniem!!!! Nie wszystko jeszcze zrozumiałam z Twojej wiadomości hi hi ale z pewnością postaram się zrobić tak jak napisałeś..... :lol:

a jeśli chodzi o brzuszek to może wybierzesz sie ze mną na rehabilitację? skoro ja muszę w bólach rozruszać moją nogę to może będę mieć w Tobie kompana do rowerka stacjonarnego???

 

Ps. właśnie pije piwko :roll: jutro dwa razy dłużej na tym okropnym rowerku stacjonarnym :( :(

a zdjęcia wyślę Ci jutro i już bardzo bardzo dziękuję :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...