Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też wyrażałbym pewną wątpliwość co do podawanej wielkości zysku. Jeszcze żaden z wykonawców na mojej budowie nie powiedział, że na mnie zarobił. Wszyscy, według ich słów, dokładali do interesu. :( Jest to o tyle dziwne, że pomimo ponoszonych strat chcieli wykonywać kolejne zadania. Takie zachowanie utwierdza mnie w przekonaniu, że jako naród jesteśmy bardzo altruistyczni i lubimy pracować dla idei. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Powiem wprost - szukam ekipy do stanu surowego. Wiem, że dużo tu osób już po budowie więc jak mozna prosić o jakieś namiary...

Dodam, że na ten rok jeszcze... :lol: nie żebym nie szukał wcześniej ale właśnie facet, z którym byłem na 90% umówiony nie da rady...i pętla na mej szyi się zacieśnia... :cry: :-?

 

Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne namiary! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Powiem wprost - szukam ekipy do stanu surowego. Wiem, że dużo tu osób już po budowie więc jak mozna prosić o jakieś namiary... Dodam, że na ten rok jeszcze... :lol: nie żebym nie szukał wcześniej ale właśnie facet, z którym byłem na 90% umówiony nie da rady...i pętla na mej szyi się zacieśnia... :cry: :-?

Pozdrawiam i dziękuję za ewentualne namiary! :D

 

Witam. Skoro szukałeś, to sam wiesz jak jest z ekipami, które można polecić. Możesz się umawiać ale na przyszły rok :(.

Moi sąsiedzi, którzy też są taką ekipą, właśnie dość nagle wyjechali w 5-ciu do Austrii aż do jesieni - tak się zastanawiam, ilu zrozpaczonych inwestorów zostawili niezaspokojonych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Skromnie się przyłączam do Kakusów:)

Domek już stoi w Niepołomicach i czeka na wykończenie.

Mam jedną firmę która ma zrobić wycenę kosztów do stanu developerskiego.

Szukam dalej choć nie mam nikogo sprawdzonego:(

Może polecicie mi jakieś firmy? chodzi o: woda, gaz, prąd, wylewki, tynki, ogrzewanie podłogowe to narazie tyle:)

Ponieważ kupiliśmy dom gotowy w stanie surowym zamkniętym to ja bladego pojęcia nie mam jak sie za to zabrać.

Mąż trzyma rękę na pulsie, ale chcemy mieć ceny innych brygad dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...