Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałbym też zadać pytanie - jeśli można :-)

 

Jak to jest z tymi ekipami - podpisujecie umowy ? Mój znajomy buduje się na południu Krakowa i gdy podsunął wykonawcy, z którym spotykał się 6 razy umowę do podpisania, która była dość szczegółowa to ten wymiękł i zrezygnował...

Ja nie jestem jeszcze na tym etapie, ale jak człowiek przeczyta w umowie, że ma "niezwłocznie naprawić wykryte błędy i usterki" to boję się, że też nawieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuba - ul. Białoprądnicka. Trochę trudno trafić bo jest bardzo wąski wjazd na osiedle, ale jadąc od opolskiej, przejeżdżasz obok firmy robiącej kanapki na przyjęcia i skręcasz w prawo w osiedle nowych bloków (numery 22, 23, 24 a, b, c, d).

 

Nie powinienem ich reklamować bo to jest firma - córka developera, który wybudował to osiedle i mają na pieńku z tutejszymi wspólnotami i kilka spraw w sądzie, ale co mi tam... :)

 

to są 3 korty - nad jednym jest namiot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuba - ul. Białoprądnicka. Trochę trudno trafić bo jest bardzo wąski wjazd na osiedle, ale jadąc od opolskiej, przejeżdżasz obok firmy robiącej kanapki na przyjęcia i skręcasz w prawo w osiedle nowych bloków (numery 22, 23, 24 a, b, c, d).

 

 

dla uściślenia - nie skręcasz zaraz za firmą co robi kanapki bo tam jest ślepa ulica ale skręcasz za domkiem z piwem z reklamą Tyskie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też "przymierzam się" ;) do koszenia, ale najpierw muszę wymienić olej w kosiarce. Tylko jak pomyślę, że mam wykosić przy domu prawie 40 ar i jeszcze na naszej działeczce vel placu budowy 20, to jakoś mi tak nieśpieszno. A traktorka nie mam, tylko kosiarkę spalinową z napędem :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy slicznie :D

Czyżby zmiana nastawienia co do użyteczności traktorka? :wink:

Też już zebrałem dwa pokosy ze swojej działki i wygląda na to, że w sobotę będzie następny. Nie bardzo już wiem co ze skoszoną trawą robić. Opcja kosiarki - "mulching" - zawiodła straszliwie. Produkują się wtedy mało esteteczne pozostałości. W rezultacie musiałem przeprosić się z koszem. :roll:

Również witam nowych członków i członkinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...