Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DLA ZACHĘTY PRZEPIS PASCALA

 

 

Pieprzowa karkówka w piwie i w czosnku

- Dla tych, co na działkach, balkonach, w domkach letniskowych i tych wszystkich fajnych miejscach, w których można rozstawić choćby najprostszego grilla.

Właśnie dla tych szczęściarzy przygotowałem przepis na pieprzową karkówkę w piwie i w czosnku.

 

 

Jak to zrobić:

1. Posiekaj czosnek.

2. Włóż mięso do miseczki, dodaj do niego czosnek, piwo, cukier, sos angielski i olej. Marynatę wetrzyj dokładnie w mięso i odstaw całość na 2-3 godziny. A najlepiej na całą noc.

3. Wyciągnij mięso z marynaty (nie wylewaj płynu) i wetrzyj w nie świeżo zmielony pieprz.

4. Połóż plastry mięsa na dobrze rozgrzany grill. Od czasu do czasu smaruj je marynatą i nie zapomnij o przewróceniu na drugą stronę. Trzymaj mięso nad żarem 3-8 min. Sam zdecydujesz, czy wolisz krwiste, czy lepiej wysmażone.

 

Bon appetit!

 

Produkty potrzebne do przepisu4 ładne plastry karkówki po 150 g każdy

2 ząbki czosnku

½ szklanki ciemnego piwa

2 łyżki brązowego cukru

2 łyżki angielskiego sosu Worcestershire

1 łyżka oliwy z oliwek

świeżo zmielony pieprz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Brzmi to bardzo smakowicie. Pozostaje jeszcze znaleźć kogoś, kto to przyrządzi.

Na zdjęcia pomalowanego kominka trzeba będzie jeszcze trochę poczekać ponieważ najpierw chcemy zrobić podłogę, a jeszcze nie jesteśmy zdecydowani czy będzie to parkiet, czy deska barlinecka. :roll:

 

 

 

Parkiet z drzewa egzotycznego - są przepiękne - murator w którymś numerze pisał o róznych podłogach drewnianych i rodzajach materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Brzmi to bardzo smakowicie. Pozostaje jeszcze znaleźć kogoś, kto to przyrządzi.

Na zdjęcia pomalowanego kominka trzeba będzie jeszcze trochę poczekać ponieważ najpierw chcemy zrobić podłogę, a jeszcze nie jesteśmy zdecydowani czy będzie to parkiet, czy deska barlinecka. :roll:

 

parkiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze podjąc decyzję co do pustaka : Biegonice lub Bielowice.

CZy ktoś z was budował z pustaka maxa z BIELOWIC?

Własnie od nich chce kupić.

 

Szłyszałem na razie same dobre opinie (az dziwne :-), ale ktoś może ma też inne doświadczenia?

akurat przy pustaku - cena dla mnie jest mniej wazna - dla mnie sie liczy jakośc tego materiału.

 

I jeszcze jedno małe pytanko:

Kupował ktoś z was tanio pustaki szalunkowe? szukam i szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Cieszę się, że znalazłem to forum, a jeszcze bardziej, że jest na nim nawet "grupa krakowska"

Planuję rozpocząć budowę w okolicach Wieliczki. Dom: parter z użytkowym poddaszem,podpiwniczony, 120 m2 pow. użytkowej. Czy moglibyście polecić mi jakąś solidną i niezbyt drogą firmę do stanu surowego?

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście polecić mi jakąś solidną i niezbyt drogą firmę do stanu surowego?

 

Hej, z doświadczenia wiem, że wszystkie solidne i niezbyt drogie firmy mają wolne terminy raczej na późną jesień i na wiosnę 2007 - jak moi wreszcie zaczną a jesienią skończą stan surowy zam., to mam nadzieję móc ich polecać.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...