Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

takie świeżaki jak ja nie mają wiele do powiedzenia w kwestii fachowych porad

myślę, że trzeba mieć trochę samokrytycyzmu :lol:

jeżli chodzi o inne tematy: nie ma sprawy! poza tym nie mam już dużo czasu na pisanie, 12 czerwca wracam do pracy - po prawie 6 miesiącach chorowania - już się boję............. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko - też codziennie czytam i nie zawsze mam czas żeby coś napisać - lakk masz rację jak nikt nie pisze nie ma co czytać.

 

No to wam napiszę - w sobotę zrobiłam sobie podział mojej działki i pomierzyłam sobie pod mapę do projektu, teraz tylko mały kroczek do warunków zabudowy potem trochę większy do pozwolonia na budowę i mam nadzieję w jesieni wylać fundament.

 

Oooo! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest fajne jak sobie mozna cos samemu zrobic :roll:

Poszukuje brukarzy z mocno zakorzenionym poczuciem realizmu i kregoslupem moralnym nie lubiacych literatury typu "fiction" :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

a co? wszyscy za duzo chcą? 8)

Dlatego u nas bedzie podjazd wysypany żwirem :roll:

 

czy ktos sie wybiera w niedziele na błonia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......a reality show ....może być? :p

 

Moze byc pod warunkiem ze ... ja bede Wielkim Bratem :lol:

 

Zbyszku, oczywiscie ze tak bede - Wielkim Inkwizytorem. "Twoj" zawodnik jak przyjechal to wizyte zakonczyl zdaniem "Najwazniejsze, zeby klient byl zadowolony" - po czym zrobil wycene. To co zapronowal to bylo mniej wiecej 2x twoj cennik :o . I tak sobie mysle :roll: - niewiele zrobil a juz jestem niezadowolony :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nikt nie odpowiedział na mój poprzedni post, więc zapytam raz jeszcze:

Planuję rozpocząć budowę w okolicach Wieliczki. Dom: parter z użytkowym poddaszem,podpiwniczony, 120 m2 pow. użytkowej. Czy moglibyście polecić mi jakąś solidną i niezbyt drogą firmę do stanu surowego?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj trochę postów wyżej - generalnie Ci co już zbudowali swoich ekip nie polecją bo były podobno pożal się Panie Boże a ci co mają się budować właśnie ciągle pytają tak jak TY - trend jest teraz taki że solidne ekipy uciakają na zachód - morał niestety musisz szukać na własną rękę.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ma teraz dużo zamówień i może podnosić cenę, albo nie miasz oczów tak pięknych jak moje. :lol:

 

 

Nie on jeden, niestety. Albo za dużo się teraz buduje/remontuje albo za mało ludzi do pracy. Nawet lokalny przedsiębiorca z mojej wsi, wywiesił wielką tablicę "DAM PRACĘ". Żeby uprzedzić pytania o wymagane kwalifikacje: chodzi o mistrza łopaty - bo jest to skład budowlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...