Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Nikt nie odpowiedział na mój poprzedni post, więc zapytam raz jeszcze:

Planuję rozpocząć budowę w okolicach Wieliczki. Dom: parter z użytkowym poddaszem,podpiwniczony, 120 m2 pow. użytkowej. Czy moglibyście polecić mi jakąś solidną i niezbyt drogą firmę do stanu surowego?

Z góry dziękuję za pomoc

 

Mogę wysłać Ci na priva namiary na ekipy, które udało mi się znaleźć - ale one nie są przeze mnie sprawdzone - ktoś je polecał np. na forum. Odpowiedzialności za jakość ich prac itp. nie biorę. Jak chcesz - daj znać, dane prześlę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Krakusy!

Grupa krakowska spadła na drugą stronę...... Straszne!!!!!

Chyba wezmę sobie do serca słowa, że jak będą sami "czytacze", a braknie "pisaczy" to nie bedzie czego czytać!!

brrrrrr i zaczyna już się sprawdzać........

ktoś się dołączy?

 

a ze spraw budowlanych - robią nam tynki i ponoć mamy bardzo krzywe ściany i wchodzi 3xrazy więcej materiału niż zazwyczaj

aha i mam zamiar dzisiaj wyrzucić ekipę od ogrodzenia, moja cierpliwość się skończyła - fajny dzień :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co to za ekipa. Mnie ogrodzenie miała robić ekipa od sąsiada, w tym nasze wspólne. Ale szef ekipy z jednej strony obiecywał publicznie, że już zrobi, a z drugiej konsekwentnie unikał, nie odbierał telefonów, etc. a wspólną część od sąsiada robił [ale tylko fundamenty], powtarzając, że się dogadamy. Przyciśnięty powiedział [teraz po 6msc. zwodzenia], że nie zrobi, bo mu się nie chce i nie ma obowiązku. Taki milusiński!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

Potrzebuję kamieniarza z ekipą. Na już znaczy za miesiąc. Trzeba oblożyć cokół kamieniem.

 

Sprzedawca podsunął nam jednego, który okazał sie cwanym palantem :evil:

Szukamy normalnego. :D

czytając powyższe posty to w waszych stronach nie ma takich :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie GK!!!!

 

Kamieniarzy nie znam wogóle nikogo nie znam bo jeszcze nie zaczęłam budowy - zacznę z końcem lata - na jesień.... mam nadzieję :roll:

Dziś byłam w swojej gminie i wiem że za tydzień będę mie warunki zabudowy....

A za jakiś miesiąc w końcu kupię do końca mój kawałek ziemi - będzie oblewanie :lol:

 

I nie wiem co jeszcze wam napisać - chyba tyle że zaczynam zasypiać nad kompem - a wypiłam już dwie kawy..........

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ratujcie. Ekipa tynkarzy wystawiła mnie właśnie do wiatru :evil: :evil: :evil: i teraz szukam nowej. Czy możecie kogoś polecić ?? Budowa w Wygiełzowie gm. Babice.

Planowaliśmy tynki gipsowe z agregatu ale po dzisiejszej lekturze porad na forum mam taki mętlik w głowie, że już nie mam pojięcia na co się zdecydować. Zatem jeszcze jedna prośba, jak już będziecie polecac wykonawców (Grupo Krakowska proszę nie ignoruj kobity w biedzie)polecajcie również i rodzaj tynku :-)

Z góry ślicznie dziękuję.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ze ślonska :lol:

Ale ten rozmawiał normalnie, nie krecił głową, że to krzywe, tamto do poprawy, nie cmokał i ssał dziure w zębie :evil: .

Do tego jak ze mna rozmawiał to mozna bylo złapac z nim kontakt wzrokowy :D A tamten wił sie jak glista :roll:

 

No i cena była inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich KrakRodaków ;) w doli i niedoli budowlanej. Miałem kilka dobrych miesięcy przestoju związanych z zakupem i remontem mieszkania, ale to już za mną. Żeby tak łatwo nie było postanowiłem wrócić do tematu budowy. Dla tych, których nie znam (Przebieczany) za Wieliczką. Pozdrawiam wszystkich budujących w naszych pięknych okolicach grodu Kraka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze z Krakowa i okolic - chciałam zapytać Was gdzie kupowaliście wyposażenie do Waszych łazienek (płytki, wanny, kabiny etc.)?

Gdzie znaleźliście przystępne ceny, fachową obsługę, świetne rabaty?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!! :lol: :lol:

 

ps. zwiedzam ostatnio te sklepy i mam większy mętlik niż na początku .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wannę, ceramikę i wiele innych rzeczy kupowałem w RUDEX-ie (wg mnie dobre ceny po upustach) w Myślenicach na Słowackiego, część też w MAX-Ie na Kazimierza Wielkiego, porównaj ceny i walcz o rabat strasząc konkurencją (a jest o co walczyć). Kafelki różnie od OBI i CASTORAMY, do małych sklepików.

Ale zanim idę kupować grubsze rzeczy prześledzę ceny w internecie, robię sobie tabelę porównawczą i do nich odnoszę ceny w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...