Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie,

 

Poszukuję dobrego kierownika budowy. Takiego, który będzie umiał się dogadać z wykonawcą i inwestorem, nie przepuści wykonawcy pójścia na skróty a inwestorowi będzie doradzał :-)

 

Przepraszam, że tak obcesyjnie i bez odpowiedniego wstępu towarzyskiego, ale czas nagli :-)

 

Pozdrawiam !

 

PS. A skoro już tak przegiąłem to czy macie może namiary na dobrą firmę od ogrzewania podłogowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak przegiąłem

 

 

Przegiąłeś. :D

 

Ale nie bardziej niż wszyscy inni autorzy ogłoszeń typu:

 

Szukam DOBREJ i TANIEJ ! :o i NIEZAJĘTEJ :o :o :o ekipy/wykonawcy/ . Budowanie samodzielne w Polsce wymaga ponadprzeciętnego poczucia realizmu :D. Nie czytasz forum, nie czytasz gazet, nie oglądasz TV ? Więcej realizmu. Czy naprawdę oczekujesz, że dobry budowlaniec, któremu w dodatku ktoś z nas może wystawić referencje - tylko czeka na telefon od Ciebie ???

 

Jean_Luc - nic do Ciebie osobiście nie mam, ale Twój post był zwyczajnie tą kroplą, która przepełniła kielich. Życzę Ci - mimo wszystko - powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono

 

Tytulem wstepu jako "nowy": dzialka w Bibicach gm. Zielonki, mam pozwolenie na budowe, aktualnie bije sie z myslami co do wybranej technologii...

 

W zwiazku z powyzszym prosze o kontakt osoby budujace z silikatu w okolicach krakowskich - musze z kims porozmawiac..;)

Pozdrawiam

Eljot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegiąłeś.

 

Ale nie bardziej niż wszyscy inni autorzy ogłoszeń typu:

 

Szukam DOBREJ i TANIEJ ! i NIEZAJĘTEJ ekipy/wykonawcy/ . Budowanie samodzielne w Polsce wymaga ponadprzeciętnego poczucia realizmu . Nie czytasz forum, nie czytasz gazet, nie oglądasz TV ? Więcej realizmu. Czy naprawdę oczekujesz, że dobry budowlaniec, któremu w dodatku ktoś z nas może wystawić referencje - tylko czeka na telefon od Ciebie ???

 

No nie dajmy się zwariować :-)

Bezrobocie przecież takie straszne. A poza tym wnioskuję z twojego posta, że absolutnie nie wolno mi szukać wykonawców bo jest tak ciężko :-)

 

Przyznam, że jeśli chodzi o ekipę budowlaną to jakoś nie widzę problemów w szukaniu w tym momencie ekipy na jesień. Wręcz słyszę, że teraz są zawaleni, ale terminy jesienne mają nieobstawione.

 

A poza tym to gdzie mam szukać ? nazwa "grupa krakowska" na forum budowlanym wskazuje chyba na określony cel - oczywiście na kulinarno-rozrywkowy również :-)

 

Jean_Luc - nic do Ciebie osobiście nie mam, ale Twój post był zwyczajnie tą kroplą, która przepełniła kielich. Życzę Ci - mimo wszystko - powodzenia.

 

Dziękuję :-)

Ja tu chcę budować, ludzie życzliwi, więc proszę - nie chowajcie dla siebie cennych kontaktów budowlanych.

 

Rozumiem, że jestem tutaj trochę nowy i to automatycznie zwiększa prawdopodobieństwo zrugania przez stałych bywalców, ale nie zrażam się tym. Ba ! Co byłoby gdybym zrażał się każdym potknięciem... Muszę mieć zapas pozytywnych myśli :-)

 

Pozdrawiam! ( "budujących" dodam małymi literami, żeby nie drażnić tym słowem :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu chcę budować, ludzie życzliwi, więc proszę - nie chowajcie dla siebie cennych kontaktów budowlanych.

 

Optymizm na pewno się przyda. A "rugania" z mojej strony żadnego nie było... jeszcze :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych czasach......................... ja przystałam na propozycję 4-go kamieniarza :lol:

 

No właśnie Majka, pochwal się jak tam traktorek, trawniczek - miały być zdjęcia ... :D

 

zdjęcia są, ale trzeba je wsadzić do albumu, a to już ciężka sprawa :roll:

 

przyjeżdżaj, dam pojeździć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Czy orientujecie się może ile kosztuje podłączenie do sieci gazociągowej ?

 

Poprzednio miałem 40 m do podłączenia, ale w niedzielę sąsiad zrobił mi kuku i powiedział, że jednak chce abym podłączył się z drugiej strony działki, co teraz daje 80m...

Mam co prawda podpisaną zgodę przez niego na to krótsze poprowadzenie, ale przecież nie będę szedł z nim na wojnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Czy orientujecie się może ile kosztuje podłączenie do sieci gazociągowej ?

 

Poprzednio miałem 40 m do podłączenia, ale w niedzielę sąsiad zrobił mi kuku i powiedział, że jednak chce abym podłączył się z drugiej strony działki, co teraz daje 80m...

Mam co prawda podpisaną zgodę przez niego na to krótsze poprowadzenie, ale przecież nie będę szedł z nim na wojnę...

 

 

Pierwsze 5m - 860,00zł

+każdy następny 28zł/mb lub 41zł/mb zależnie od przekroju

+ 22vat

w tym robią mpkę lub odliczają 300zł jeśli robisz sam mapke.

- tak ja płaciłem 2005/2006

Jeśli muszą przejść przez drogę to drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...