Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co powiecie o "Wicherku"?

 

Poniżej prezentuję zdjęcia z gatunku "małe a cieszy". W zeszłym roku zasadziliśmy sobie koło domu 4 małe brzózki. Dzisiaj kosiłem trawę i oto co zastałem rosnące pod tymi brzózkami.

 

http://republika.pl/grupakrakowska/zb1.jpg

A w zbliżeniu

http://republika.pl/grupakrakowska/zb2.jpg

 

Jest to najprawdopodobniej prawdziwek. Zostawimy go w spokoju do soboty, a w sobotę będzie zupa grzybowa. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "niezle cacko" 8) :lol:

Tez mam takie a w tym sezonie grzybowym niestety jescze nic. :cry:

Ale jestem pelen nadziei - pod warunkiem ze ich nie skosze - zreszta jak skosze to moze sie bardziej rozprzestrzenia. :roll:

Mialem rowniez pieeekne muchomory w dwu gatunkach - sasiadka mowila ze piekne - no to jej dalem - potem sie dowiedzialem ze podobno ja chcialem otruc :lol: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego grzyba to zupki dla wielu nie wystarczy. :-?

 

Kiedyś namiętnie jeździłem na grzyby. Ale zawsze było to gdzieś w sierpniu lub we wrześniu. Nie wiem dlaczego, ale pojawienie się prawdziwków w czerwcu jest dla mnie nowością.

 

A jak to się szczepi grzyby? I przeciwko czemu? Ptasiej grypie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego grzyba to zupki dla wielu nie wystarczy. :-?

 

Kiedyś namiętnie jeździłem na grzyby. Ale zawsze było to gdzieś w sierpniu lub we wrześniu. Nie wiem dlaczego, ale pojawienie się prawdziwków w czerwcu jest dla mnie nowością.

 

A jak to się szczepi grzyby? I przeciwko czemu? Ptasiej grypie? :wink:

 

zaszczepiasz grzyby w ziemi i potem masz własne podgrzybki, kozaki, prawdziwki, rydze 8) serio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Czy orientujecie się może ile kosztuje podłączenie do sieci gazociągowej ?

 

Poprzednio miałem 40 m do podłączenia, ale w niedzielę sąsiad zrobił mi kuku i powiedział, że jednak chce abym podłączył się z drugiej strony działki, co teraz daje 80m...

Mam co prawda podpisaną zgodę przez niego na to krótsze poprowadzenie, ale przecież nie będę szedł z nim na wojnę...

 

 

Pierwsze 5m - 860,00zł

+każdy następny 28zł/mb lub 41zł/mb zależnie od przekroju

+ 22vat

w tym robią mpkę lub odliczają 300zł jeśli robisz sam mapke.

- tak ja płaciłem 2005/2006

Jeśli muszą przejść przez drogę to drożej

 

Drożej i to sporo, jeśli zakwalifikują drogę jako utwardzoną nawierzchnię. Lepiej jest więc zrobić gaz (jeśli to mozliwe) przed utwardzeniem drogi - jesli oczywiście ma "iść" w drodze.

 

Zajrzyj na priva. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...