Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam po raz trzeci chyba..moze wreszcie uda mi się zadomowic ;)

 

A ekipy dobre i tanie...cóż, czyzby już nie istniały? Ja mam nadzieję, że nie ;)

 

Apropo oglądałam Waszą mapkę... No i jesli wszystko dobrze pójdzie, nasza działeczka będzie w okolicach Agi_kraków, Jaro, lokka ;) , a najbliżej agi_kraków .... Jakoś tak ;)

 

Generalnie jeszcze niby nic nie ma a już sporo wszystkiego na głowie..No cóż niekt nei powiedział, że będzie łatwo:)

 

Pozdraiwiam Grupe Krakowska... A swoją drogą to okreslone tereny sa mocno oblegana a inne świecą puskami...i to te w których szukalismy działki...ciekawe. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku o dzialeczce pisać nie chce jeszcze, dlatego że nic ne ejst sfinalizowane..dzialka wybrana ale nei ma umowy predwstępnej, więc nie chcialabym żeby przypadkeim ktoś za duzo się dowiedzial i sprzątnał nam ja sprzed nosa;)

 

To jaki jest w Krakowie i pod szacunkowy koszt metra kwadratowego stanu surowego prostego domku w technologi dwuwarstwowej?Moze pojecia tanie i drogie sa względne;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsądne podejście. A jakie są Wasza oczekiwania?

Niestety na Twoje pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć. Wiem tylko, że jak rozpoczynaliśmy budowę to szukaliśmy najtańszych ofert. Szybko jednak okazało się, że cena jest silnie powiązana z jakością. :roll: Poźniej braliśmy już tylko ekipy, których wycena była w okolicach średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no włąśnie grzybki. Z przyjemnością zawiadamiam, że kozak biały (jako taki został zidentyfikowany przez uczone konsylium) został w sobotę komisyjnie skonsumowany pod postacią zupy grzybowej. Był niczego sobie. :p Z dużą przyjemnością donoszę, że ma już swojego następce (patrz zdjęcie poniżej).

 

http://republika.pl/grupakrakowska/zb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no włąśnie grzybki. Z przyjemnością zawiadamiam, że kozak biały (jako taki został zidentyfikowany przez uczone konsylium) został w sobotę komisyjnie skonsumowany pod postacią zupy grzybowej. Był niczego sobie. :p Z dużą przyjemnością donoszę, że ma już swojego następce (patrz zdjęcie poniżej).

 

http://republika.pl/grupakrakowska/zb3.jpg

teściowa była w komisji :roll: 8) :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[teściowa była w komisji :roll: 8) :o :wink:

A dlaczego teściowa? Ja tam swoją teściową bardzo lubię. :p Konsylium składało się ze mnie, mojej żony, mojej mamy, znajomego ornitologa oraz ze znanego mi, doświadczopnego myśliwego, o którym już gdzieś wcześniej wspominałem. Wynikiem 3 do 1 ( 1 wstrzymujący) uznano, że jest to kozak biały. Oceny przedposiłkowej dokonano wzrokowo i organoleptycznie. Jednak nie będę ukrywał, że umówiliśmy się z żoną, że na początek tylko ja spróbuję tej zupki. Tak, aby na wszelki wypadek, komuś się jeszcze ostało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...