Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jk powaznie polecasz swiatniki? Bo my się zastanwiamy nad nimi;) Balam sie tego że tam ie ma aktualnego planu...Dostałes Wz szybko? Wiesz kiedy ma wejsc plan? Boi mnei się zdaje, że się tam wszystko przesuwa...No i mam pytanie do Ciebie. jakie sa wymogi odnosnie wielkosci dzialek w swiątnikach? Chociaz to pewnie zalezy od stref... niestety ja nie ma jeszcze nikogo do polecenia :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aida77 masz racje nic nie pisz o swojej dzialce jak juz kupisz to sie pochwal wczesniej nie. Tez szukalem dzialki w okolicach Krakowa i wiem jakie to ciezkie za nieduze pieniadze.... A potem znalazlem 3 i wybralem najwieksza ze strumykiem laskiem itp....

 

 

A gdzie znalazles? No bo skoro juz Twoja to mzoesz chba napisac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida, a ile chcesz przeznaczyc na działke? Oczywiscie ja wiem, że jak najmniej, 8) i jak najbliżej Krakowa :roll:

 

Majeczko dokładnie :D A tak poważnie to byłoby dobrze, o 40 000 , no a 50 000-55 000 to maks...Oczywiscie im blizej tym lepiej, ale tam Gdzie twoja to nasza gorna granica w tym kierunku;) A reszta mnie wiecej podobnie w pasie mniej więcj e a 4 i zakopianka z odstepstwami ewelntualnymi jak wieliczka i na południe, bardziej na wschod juz raczej nie, no ale z drugiej strony gdyby skolei było nie tak daleko, to też kto wie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos z tych miejscowosci to byłoby idealnie;)

 

Województwo Małopolskie

Miejscowość: Rzeszotary, Konary, Olszowice, Włosań, Wrzosowice, Gaj, Lusina, Golkowice, Kulerzów, Buków, Chorowice, Libertów, Radziszów, Rzozów, Radziszów, Gołuchowice, jurczyce, Zelczyna, Ochodza, Kopanka, Wołowice, Rączna, Piekary, Liszki, Budzyń, Cholerzyn, Morawica, Czułow

 

Jakos tak nm się spodobało, ale to co pisałam wyzej jak najbardziej tez;)

 

Teraz mam swiadomosc ze czesc od razu odpada bo za drogo i nie ma sznas po prostu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jk powaznie polecasz swiatniki? Bo my się zastanwiamy nad nimi;) Balam sie tego że tam ie ma aktualnego planu...Dostałes Wz szybko? Wiesz kiedy ma wejsc plan? Boi mnei się zdaje, że się tam wszystko przesuwa...No i mam pytanie do Ciebie. jakie sa wymogi odnosnie wielkosci dzialek w swiątnikach? Chociaz to pewnie zalezy od stref... niestety ja nie ma jeszcze nikogo do polecenia :(

 

 

Aida!

W Świątnikach PLAN JEST (OD CZERWCA 2005 chyba), dzięki czemu dostajesz od razu wypis z miejscowego planu zagospodarowania, załatwiasz pozwolenie w Skawinie w góra 2 miesiące (tyle w moim przypadku, w tym urlop kierownika).

 

W Świątnikach w gminie (Zakład Komunalny)załatwiasz szybko np. warunki do przyłącza wody. Warunki Gazu, prądu - wiadomo - w Krakowie.

 

Za 2,3 lata rusza kanalizacja (tak mówią).

 

Wielkość działki - z tego co wiem - minimum 11 arów.

Dach skośny (45 stopni z toler. 10 stopni), są wymagania do jego wyglądu.

 

No i te widoki! Komunikacja też okey.

 

Ja znalazłam tanią działkę za 3000 za ar. Ale to była okazja a działka ma mały feler - do granicy Krakowa mam 3,5 km.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz sama czy przez pośrednictwo?

Moj brat szukał sam, w końcu sie wqrzył i zlecił komuś. Teraz kupuje działke gdzieś w Gorzkowie? czy jakos podobnie. A super działka w innym miejscu mu zwiała :roll: No i płaci 50tys za 20arów, chyba :roll: jak sie przyzna to napiszę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz sama czy przez pośrednictwo?

Moj brat szukał sam, w końcu sie wqrzył i zlecił komuś. Teraz kupuje działke gdzieś w Gorzkowie? czy jakos podobnie. A super działka w innym miejscu mu zwiała :roll: No i płaci 50tys za 20arów, chyba :roll: jak sie przyzna to napiszę :lol:

Szukamy sami ale przez posrednikow tez...Wiesz jedzimy pytamy itd, juz prawie 3 miesiace...Kazda wolna chwile, taka w golkowicach za tyle może byc:):) ;) Szkoda ze poszła

 

Artur no Mogilany Gaj boma ale cenowo to nie bardzo sa szanse;) Wiec tam to sie nawet nien pytamy ;)

 

jk69 wiem ze 3,5 do krakowa to zaleta;) Zaciekawil mnie feler..jak dla nas jesli niby feler ale budowac sie da to ok;) Mozemy szukac okazji z felerami;)

 

Majka, no to tez spoko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JK dzięki:) Masz u mnie piwo;) Ja sprawdzalam w maju z tymi planami i widocznie wtedy jeszcze nie było skoro tak , to dorzucamy ta gminę do naszyvh poszukiwan:):)

Jaki feler? To cena ekstra...tyle co w tej naszej z "malym" felerem;)

 

Piwo -notuję.8)

 

sprawdzałaś jak rozumiem w maju 2005?

 

I ten cytat w poprzednim poście - to ze mnie oczyw, sorrrry. jk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrym pomyslem jest ustawienie zapytania w gratka.pl automat przysyla wszystkie odpowiadajace kryteriom wyniki

 

A jeszcze lepszym sposobem jest jezdzic autem i pytac, pytac, pytac az znajdziesz :D

 

no ja robie wszystko:) I z gratka i z krn, no i jezdzimy i pytamy;) Moze nawet zaczne ogłoszenia wieszac :o Desperado ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz sama czy przez pośrednictwo?

Moj brat szukał sam, w końcu sie wqrzył i zlecił komuś. Teraz kupuje działke gdzieś w Gorzkowie? czy jakos podobnie. A super działka w innym miejscu mu zwiała :roll: No i płaci 50tys za 20arów, chyba :roll: jak sie przyzna to napiszę :lol:

Szukamy sami ale przez posrednikow tez...Wiesz jedzimy pytamy itd, juz prawie 3 miesiace...Kazda wolna chwile, taka w golkowicach za tyle może byc:):) ;) Szkoda ze poszła

 

Artur no Mogilany Gaj boma ale cenowo to nie bardzo sa szanse;) Wiec tam to sie nawet nien pytamy ;)

 

jk69 wiem ze 3,5 do krakowa to zaleta;) Zaciekawil mnie feler..jak dla nas jesli niby feler ale budowac sie da to ok;) Mozemy szukac okazji z felerami;)

 

Majka, no to tez spoko:)

 

W sprawie feleru 8) odsyłam do dziennika budowy.

 

Znikam i pozdrawiam,jk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida nie odpuszczaj miejsc ktore moga byc drogie bo tam tez sa okazje ja mam prawie 50a po 2tys w Mogilanach gdzie cena oficjalna to 20-30tys pln poprostu zalatwilem dodatkowy kredyt na 50tys na 30 lat - ale to wielka i piekna dzialka a wiem ze trafiaja sie tez w dobrych cenach w tamtych okolicach - nie odpuszczaj

A znalazlem ja jadac ogladac okazje 15 arowa za jakies 70 tys i spatkalem przez przypadek rolnika i.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałam w tym roku w maju.... Ale to nei w gminie tylko tak mówili posrednicy :evil: Widac kurcze nei wiedzą... Hmm Akle zeby byc az tak niedoinformowanym? :roll:

 

Aida;

 

telefon do Urzędu Gminy w Świątnikach: 012 270 40 30, proś z geodezją lub architekturą. Dzwoń do 15. I upewnij się sama, bo to najlepsza metoda!

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...