Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

smu O to to ... zaczyna byc cieplo ... kto wie za chwile moze nawet bedzie przyjemnie :oops: :lol:

Wlasnie chces otwieranie dwuskrzydlowe - i juz mi sie podoba stwierdzenie ze dzialala dobrze :roll:

Rencia - oni moze i produkuja bramy ale automatyke to pewnie sprowadzaja. Tych firm jest duzo - pytanie ktora i dlaczego

 

ja tez takie chce. Daj znać, jak juz przetestujesz na sobie 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitbull, dzieki za info,

 

ale jak zlece wykonawcy, ze ma wybudowac dom, to chyba nie powie mi: "no dobra tylko wez Pani sciagnij ten humus". jej, wiem, ze to takie infantylne podejscie do tematu, bo wykonawcy sa prawdziwymi artystami w dogadywaniu sie z ludzmi.

 

ech, poradzcie jak sie za to zabrac?

 

A kiedy musze ostemplowac dziennik budowy, kto ma to zrobic i skad taki dziennik wziac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smu O to to ... zaczyna byc cieplo ... kto wie za chwile moze nawet bedzie przyjemnie :oops: :lol:

Wlasnie chces otwieranie dwuskrzydlowe - i juz mi sie podoba stwierdzenie ze dzialala dobrze :roll:

 

 

 

 

dwuskrzydłowe?

 

więc tak... może zacznę od początku

[wcześniejsze odpowiedzi uznajmy za nieistniejące - jakieś głupstwa powypisywałam... ale to ten upał]

 

 

 

 

Jakie macie doswiadczenia z siłownikami do bram?

 

 

DOSKONAŁE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidka ... i juz tak po prostu :o ... czuje sie rozczarowany :roll: ... ba malo powiedziany .. oszukany :cry: ... no tak ale z kobietami to tak jest :evil: :lol:

Majka - ok

SYLWKA - to jest kwestia umowy i standardowego zapisu ze ..."zgodnie ze sztuka budowlana", jak rowniez obecnosci inspektora nadzoru lub Twojego kieronika budowy.

Dziennik budowy jest do odebrania w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego czyli w Wieliczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitbull - Ja mam bramę dwuskrzydłową otwieraną mechanicznie. Mam siłowniki i automatykę firmy CAME. Nazywa się to chyba Krono. Mam to od zeszłego roku i jak na razie wszystko działa bez zarzutu. Jednak nie powiem, że robiłem jakiś przegląd możliwości przed zakupem. Po prostu zaakceptowałem propozycję firmy, która wykonywała i montowała mi bramę.

Tomisko - jadąc do Naramy często przejeżdżam przez Tomaszowice, więc tamtejsze ładne widoczki nie są mi obce. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z GK. Od dłuższego czasu jestem czytaczem a raczej czytaczką tego wątku :lol: dzisiaj postanowiłam się wreszcie ujawnić zauroczona "widokiem z tarasu" Tomiska Ja na razie jestem na etapie intensywnych poszukiwań działki. Stosuję się do rad udzielonych przez Rencię (jeszcze raz dzięki) i szczerze mowiąc z trudem powstrzymuję się żeby nie pytać 5-letnich brzdąców wałesających się po okolicznych wioskach z pytaniem "czy nie mają przypadkiem jakiejś działki do sprzedania w dobrej cenie :lol: Wzięłam sobie do serca rady doświadczonej w zmieszkiwaniu na wsi i obsługiwaniu maloletnich dzieci jk69 że nie warto zbyt oddalać się od rogatek miasta nawet jeżeli ceny kuszą :( . jeszcze raz witam będę tu zaglądać i mam nadzieje ze wreszcie tez poprosze kiedyś Zbyszka o wpisanie mnie na mapkę...

P.S. Tomisko gratuluję ja też chcę mieć taki widok z tarasu:) Aha specjalne pozdrowienia dla Aida 77 której upór i "oszołomstwo" pozwalaja mi wierzyć ze ja tez kiedyś będe miala swoje miejsce na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozmniejszalem je - i dodaje widok od poludnia - ta sucha spalona randapem trawa to nasze - znaczy teraz to stoja tam jeszcze dwa blaszaki i latrynka no i oczywiscie stan zerowy + droga dojazdowa - jak wroce z pracy (bo pracuje pod szczecinem) to zalacze aktualne

http://img459.imageshack.us/img459/7626/odpoludnia3yx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...