Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bodzio,

sympatycznie, że "zdradziłeś" miejsce przyszłego domku :smile:

Pisz kiedy znajdziesz czas, i to, co bedziesz uważał za stosowne

nam powiedziec. Zawsze bedziesz mile widziany :smile:

Podobnie Rich, miło jak od czasu do czasu dasz znak życia :smile:

Frankai jest przesympatycznym gadułą, więc On zawsze znajdzie moment by tutaj zajrzeć.

Jakos mi nie jest dzis do "gadania" :sad:

Pewnie starzeję się :razz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajka - jak mi miło :roll: :grin: Prawdę mówiąc, to obecnie tylko sprawdzam, czy mnie ktoś wywołał. Wyście się tak rozgadali, że nawet ja nie jestem w stanie czytać całego Waszego wątku. Poczekajta tylko aż skończę się urządzać. To się zacznę udzielać. Jutro zdaję Road Test, rejestruję autko i powoli zbliżam się do końca formalizmów :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wreszcie "podziwiać" piątek, ja pracuję też w soboty.

Z zawiści dostanę wrzodów na żołądku.

Dzisiaj rano obok ogrodzenia kicał zając i przemaszerowało 5 saren, ptaki zaczynają wić gniazda. Tak mi się nie chce przyjeżdżać do miasta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz idę na poszukiwania po kioskach.

Z tymi sobotami to rzeczywiście mam kiepsko, wracam do domu o 15-stej, obiad - pół dnia minęło. Mało czasu aby coś zrobić w ogrodzie, a w niedzielę na wsi nie można pracować. Kompletnie mają zrozumienia, że dla mnie to rekreacja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja się tym zbytnio nie zamierzam przejmować! W soboty i niedziele to będą jedyne dni gdzie mogę coś zrobić a jeśli to komuś nie odpowiada to trudno! Nie ja ustalałam rozkład tygodnia pracy! Bedą musieli przywyknąć i nawet za cenę okrzyknieia mnie bezbożnikiem - nic na to nie poradzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim !

Jestem w miare swieza forumowiczka, i chcialam sie zameldowac w grupie krakowskiej - zbieram sie od miesiaca,ale jakos ciezko z czasem...pomyslalam, ze w piatek bedzie troche luzniej i w koncu sie wszystkim przedstawie.

Domek caly czas w budowie-polnocna czesc miasta - a raczej tuz przy samej granicy, w pracy kolowrotek - brakuje doby. Doszlismy szczesliwie do etapu wykonczeniowki (domu i siebie), zostala nam co prawda jeszcze elewacja i roboty ziemne, ale biorac pod uwage obecna pogode, jeszcze beda musialy poczekac. Caly swoj wolny czas (czytajcie:wieczory i weekendy) spedzamy obecnie na ogladaniu plytek, podlog itp. Staram sie odwiedzac forum w miare regularnie, ale...

Doczytalam sie dzis, ze w grupie krakowskiej ktos polecil jakas szkolke z drzewkami - mozecie mi przeslac namiary?

Pozdrawiam wszystkich w najcudowniejszy dzien tygodnia - B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie!!! Imprezka bedzie - nawet wielka.....chociaz jak na to wszystko patrze - to mnie zalamuje. Jeszcze tyle do zrobienia.....tyle do kupienia i tyle do zaplacenia......Termin przeprowadzki caly czas plynny - na Swieta - bez precyzowania na ktore ( swiat jest w naszym kraju duzo w roku, wiec jakies tam pewnie akurat wypadna). Najgorsze jest to, ze nas tam coraz bardziej ciagnie - oboje mamy juz dosc wielkiej plyty i wszystkich "plusow" z nia zwiazanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-21 10:05, Agacka wrote:

Wiesz co ja się tym zbytnio nie zamierzam przejmować! W soboty i niedziele to będą jedyne dni gdzie mogę coś zrobić a jeśli to komuś nie odpowiada to trudno! Nie ja ustalałam rozkład tygodnia pracy! Bedą musieli przywyknąć i nawet za cenę okrzyknieia mnie bezbożnikiem - nic na to nie poradzę!

 

Dla mnie to element "folkloru". Jak chcesz żyć na wsi - musisz respektować obyczaje i zwyczaje "ludowe". Jak będziesz podlewać ogródek w niedzielę, nikt Cię nie zlinczuje, ale kopanie rowów i sadzenie drzew "nie przejdzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...