Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

np Joanna Greguła z ul. Topolowej...wszyskie umowy i nie tylko umowy tam załatwiałem....

 

Dziekuje za namiary :)

Jak mi sie przydarzy jeszcze kupowanie nieruchomosci to juz bede wiedziala gdzie isc.

naprawdę polecam.... nie przepuści, żadnego bubla.. konkretna do bólu...

i dobrze doradzi.... prawie jak matka...hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

już jakiœ czas temu przedstawialam się Grupie Krakowskiej, ale długo mnie nie było na forum i widzę, że dołšczyło sporo nowych ludzi :D

Mniej więcej po długim weekendzie zaczynamy z mężem budowę w Kochanowie (wioseczka na trasie Zabierzów-Krzeszowice). Działkę udało nam się kupić latem zeszłego roku, ale papiery załatwialiœmy od listopada :o i dopiero teraz dostaliœmy pozwolenie :lol:

Firma wybrana, jeszcze tylko rozglšdam się za innymi wykonawcami dachu bo w tym naszym kosztorysie nie pasujš mi wyliczenia.

 

Pozdrawiam

Justyna

 

p.s.

proœba do Zbyszka o umieszczenie mnie na mapce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@g - ja zaczynam budowe za jakies 2-3 tygodnie Gaj/Brzyczyna - a starostwo w Skawinie jest super idzie wszystko bardzo szybko.

A tak na marginesie poszukuje dobrej firmy do instalacjo podlogowki. ;)

 

Gaj/ Brzyczyna to po prawej stronie Zakopianki (jadac od Krakowa)?

Trzymam kciuki za postepy budowy :)

A z tym starostwem to bardzo dobra wiadomosc :lol: Moze zaczne szukac ekipy juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawej stronie, droga-libertów-Skawina, w Skawinie pozwolenie to max 1miesiac albo i szybciej jak sie ladnie poprosi jesli w projekcie jest wszystko ok.

Instalacje w projekcie wystarczy wrysowac schematycznie - oni sie nie czepiaja

I proponuje od razu wpisac wszelakie pomysly na przyszlosc, odwierty glebinowe(do pomp ciepla) , oczyszczalnie ekologiczne, szamba, itp - zgadzaja sie na wszystko a potem juz o nic nie trzeba prosic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie .Podglądam forum od niedawna i dopiero teraz zdobyłam się na odwagę aby się zarejestrować .Trochę się czuję niepewnie ,gdyż oswajam komputer od niedawna a korzystam z jego możliwości zachłannnie .Dlatego proszę o wyrozumiałość gdybym zrobiła coś nie tak .

W roli budującej "kobietki "wystąpię drugi raz w życiu .Pierwszy raz biernie ,drugi raz (mam nadzieję ) czynnie .Moja budowa -jak urząd da-będzie w Swoszowicach.

Chciałabym się z Wami zaprzyjaznić ,bo przyznam szczerze ,że czuję strach przed budową ,a wśród Forumowiczów mam nadzieję znalezć psychiczne wsparcie .

Do tej pory mieszkałam spokojnie ,myłam raz na jakiś czas 30 okien ,plewiłam ogródek ,sprzątałm 300 m2 domku i wkurzyłam się któregoś pięknego dnia , podjęłam desperacką decyzję (NA STARE LATA!):buduję mały domek .Zmusiłam męża prośbą i grozbą do tego i co miał zrobić -uległ.Obiecałam mu tylko ,że biorę na swoje barki budowę i jej konsekwencje ,więc się zgodził.A ,że pracuje ciężko i długo ,mogę liczyć na niewielką pomoc z jego strony.I jak tu się nie bać !?Uff... na dzień dobry może wystarczy.Jeszcze raz pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bratnia duszyczko :)

Ja też na stare lata wywróciłam dokładnie swoje życie, zamieniając blokowisko na stary domek na wsi.

Teraz przygotowujemy się do budowy nowego, większego domu dla całej naszej gromadki :)

 

Przy okazji mam do Ciebie prośbę o zmniejszenie emblematu:

http://img482.imageshack.us/img482/3162/panda2es0.jpg

po to, by wklejenie przez kogoś zdjęcia nie powodowało rozciągnięcia strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Merit!!!!

 

 

Nie ważne ile się ma lat na pewne rzeczy nigdy nie jest za późno.

A propos mężów ja mam podobnie pracuje od rana do wieczora i jak do tej pory wszelkie formalności związane z budowaniem domu załatwiam sama - oczywiście też od roku truję mojej drugiej połowie że jak budow aruszy to ja sama nie dam rady - papierki pozałatwiać OK ale użerać się z góralami i innymi robotnikami to ja się do tego nie nadaję.

 

 

Więc nie wiem jak to będzie jak ruszymy pełną parą.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...