Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie.

 

Jest mi bardzo miło za ciepłe przyjęcie na forum.Dzięki Słoneczko i Renciu . :D

Pzeczytałam Wasze posty ,a chwilę pózniej dowiedziałam się ,że mam do odebrania wz .Nie namyślając sę długo pojechałam do urzędu ją odebrać.Trzymałam ją jak skarb ,na który czekałam 10 miesięcy .

W przyszłym tygodniu podpisuję akt notarialny sprzedaży domu ,a w tym tygodniu zaczynam się przeprowadzać.Jeju ile się dzieje !

Nie wiem tylko czy zdążę zacząć budować jeszcze w tym roku.Mój mąż nic nie mówi , spogląda na mnie dziwnym okiem i czasem rzuci z wyrzutem ,że zrobiłam z nas takich "bezdomnych".A ja póki co" buduję" przy kawie ,"urządzam" się już w środku, a papierowy kołowrotek jeszcze przede mną .Ale jestem taka szczęśliwa ,przynajmniej wiem jaki dach mogę sobie sprawić i jak wysoką chałupę .

 

Czy wielkość emblematu jest już w porządku ?

Mój syn miał się z czego pośmiać i stwierdził ,że jak zwykle przesadziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz powinnam się ładnie uśmiechnąć do Zbyszka :lol: :D :pii ,jakbyś miał chwilkę czasu czy mógłbyś nową "krakowiankę "zakropkwać i wrzucić w okolicę Swoszowic.Byłabym zaszczycona.Mogłabym choć w ten sposób zaznaczyć swoją obecność w tamtym miejscu.

JustynaMaja czekasz na uprawomocnienie się wz ?Czy na pozwolenie na budowę ?Pochwal się jaki wybrałaś projekt.[/b][/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rencia a jaki jest Twój wymarzony domek?Z jakiego biura projektowego?Ja czekałam na wz ,bo bałam się ,że wymyślę sobie dach czterospadowy,Ale teraz a oni (znając swoje zezowate szczęście)pozwolą tylko na dwuspadowy.Dlatego byłam powściągliwa w marzeniach ,ale teraz to sobie odbiję .Mnie żaden projekt do końca nie odpowiada ,najlepiej by było zrobić krzyżówkę conajmniej dwóch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merit przykładowy projekcik mojego domku jest w DZIENNICZEK RENCI jak tam klikniesz to wejdziesz i zobaczysz:

1 z dachem czterospdowym i drugi trochę dalej z dwuspadowym - jak przeczytasz dzienniczek to się dowiesz czemu zmieniliśmy projekty.

 

A w zasadzie to jest tak wybrałam przykładowe domki które stały się moimi domkami z krakowskiego biura - służą one tylko jako poglądowe dla góralskiego biura , które na podstawie wizji projektuje od podstaw dla mnie pod domek z bali drewnianych.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak tak się chwalicie papierkami, to moja połówka złożyła wczoraj zgłoszenie o budowie ogrodzienia ( od ulicy, a nawet dwóch publicznych) i czekamy 30 dni. Ale zbieralismy sie do tego h0. ho.. :oops:

ma byc cos takiego

 

http://www.doctorqbud.pl/4,0,0,d2a9e5d9e6ea99ed13010fe3e74924fe_page.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu,

 

szukam fachowca od balustrady na balkonie i przy wejsciu (raczej szkieletu) bo wypełnienie bedzie drewniane jak ogrodzenie. Moja jak Sonika i Botanika obmyśla szkło na sciany do kuchnii ( od roku??!! :o ) Nie przeszkadzam 8)

 

I czekamy na urlop za tydzień wreszcie. Bo to było cięzkie półrocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam jeszcze żadnych fachmanów od balustrad- także pzrykro mi ale w tej kwestii nie pomogę :(

 

A jeśli chodzi o urlop - my też się wybieramy za tydzień :p

Trzeba troszkę odpocząć , mam nadzieję że się pogoda trochę poprawi i będzie więcej słoneczka bo jedziemy z przyczepą nad jezioro. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...