Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do Słoneczka -

 

Czy aby mówisz o takim malutkim ,dwudziestoparoletnim chłopczyku ,któremu już nigdzie tak dobrze nie będzie jak u mamusi ?Ja też mam takiego słodkiego chłopca ,którego wreszcie udało mi się "przekazać" w dobre ręce! :lol:

 

JustynaMaja-

 

Ale z Ciebie szczęściara!!! Ja nawet na pewno nie zacznę w tym roku .Chałupę sprzedałam ,będę na banicji do przyszłej wiosny .A całą zimę będę marzyła o domku.Obym się tylko nie rozchorowała z tego powodu. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Merit nie rozchorujesz się - będziesz miała czas na projekt , na rozmyślanie a jaka kuchnia i co wniej ma być, jaki salon i jak go urządzisz itd.... Przestudiujesz tysiące katalogów i czasopism dyskutując oczywiściew na forum muratora i tak ci szybciutko zima zleci że nawet się nie obejrzysz a okaże się że to już trza lać fundamenta i zakasać rękawy do roboty.... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renciu-moi znajomi jak się dowiedzieli ,że sprzedaję dom i mam zamiar wybudować nowy ,zrobili oczy i przez chwilę nic nie mówili .Nie wiedzieli czy żartuję czy mówię serio .A ja dziś im się nie przyznaję ,jak bardzo się boję nowej sytuacji .Mam w pamięci porzednią budowę .My- niedoświadczeni ,budowa ciągnęła się przez 4 lata .Potem pomieszkiwaliśmy na budowie .Robotnicy szlifowali na parterze regipsy,a ja gotowałam na górze obiad.Jak robili wylewki ,wchodziliśmy przez balkon po drabinie do sypialni.Zgroza.Ale bardzo ,bardzo się cieszę ,że będę mogła położyć piękne płytki ,parkiety i urządzić ładniejszy ogród .

 

Masz rację Reniu : forum muratora to dobre miejsce na przetrwanie zimy i mam nadzieję ,że się wszyscy lepiej poznamy ,bardziej zaprzyjaznimy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merit - to szczęœcie uœmiechnęlo się do mnie po 8 mcach. Działkę znaleŸlismy latem, umowę notarilanš spisaliœmy w paŸdzierniku a od listopda zaczęły się formalnoœci!

Widzę, że mamy dużo wspolnego - po kupnie dzialki - mój kolega z pracy zapytał mnie czy nie zamierzam już teraz sprzedać swojego mieszkania a sama przeprowadzić się do Krakowa aby byc na miejscu. Dodam, że do tej pory mieszkałam pod Katowicacmi i dojeżdżałam do pracy do Krakowa - stšd między innymi decyzja o przeprowadzce.

I tak zrobiliœmy - w styczniu wynajęliœmy mieszkanie, sprzedaliœmy koledze mieszkanie, i od poczštku lutego mieszkamy w Krakowie.

Było mi strasznie ciężko sprzedać urzšdzone ganizdko podczas gdy na moim kawałku trawnika nic się nie działo.

Ale teraz już wszytsko staje się realne :lol:

U Ciebie też tak będzie!!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renciu-moi znajomi jak się dowiedzieli ,że sprzedaję dom i mam zamiar wybudować nowy ,zrobili oczy i przez chwilę nic nie mówili .Nie wiedzieli czy żartuję czy mówię serio .

Widzę, że mamy dużo wspolnego - po kupnie dzialki - mój kolega z pracy zapytał mnie czy nie zamierzam już teraz sprzedać swojego mieszkania a sama przeprowadzić się do Krakowa aby byc na miejscu. Dodam, że do tej pory mieszkałam pod Katowicacmi i dojeżdżałam do pracy do Krakowa - stšd między innymi decyzja o przeprowadzce.

I tak zrobili�my - w styczniu wynajęli�my mieszkanie, sprzedali�my koledze mieszkanie, i od poczštku lutego mieszkamy w Krakowie.

 

:lol:

Widze ze nie tylko ja mam takie szalone pomysly (szalone przynajmniej w oczach calej rodzinki - "a gdzie wy biedaki bedziecie mieszkac teraz?") :)

Dzialeczka kupiona w czerwcu, wlasnie walcze z formalnosciami a umowe przedwstepna sprzedazy mieszkania (odpukac) podpisuje jutro :D

Razem bedzie nam razniej Dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkanko sprzedałam w lutym a jutro podpisuję umowę notarialną na moją działeczkę.

 

No to jest juz nas szalonych cztery :)

Bede trzymac kciuki za umowe!!!

 

A formalnosci jak Ci ida? Mnie sezon ogorkowy do szalu doprowadza, wszyscy na urlopach albo telefonow nie odbieraja... Jak tak dalej pojdzie to z mojego urlopu we wrzesniu nici bo dalej bede papierologie zalatwiac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...