Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kiziorowo

bardzo szybko wszystko robicie, ogromne postępy w pracy, dopiero zaczeliście a już kanaliza, tynki , nawet drzwi , gratuluję , pewnie chcecie zamieszkac na jesień, ba nawet może na późne lato.

A możesz pokazac jakie drzwi wybraliście, coś tanio Was wyszły jak za całośc , poproszę o zdjęcie , może byc na priv jak nie możesz na forum.

 

Czy ktoś już robił projekt łazienek i może coś pokazac?

pozdrawiam

 

Co do projektów to mam na łazienkę górną, a na dolną pójdzie Travertino BEIGE Cersanita i tu nie będzie mi potrzebny projekt bo wiem co gdzie będzie. Po za projektem mam już glazurę i terakotę. A i jeszcze jedno u mnie są przeniesione umywalki nie ma natrysku, będzie tylko wanna 140x140 ze szklanym parawanem(tego nie ma na projekcie) spróbuję wkleić zdjęcia.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez wandzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

wiesia1961 u nas drzwi wewnętrzne będą miały ok 212 - 213 cm ( na dole ) - czyli trochę dużo.

A dlaczego - trochę na własne życzenie - długo by opowiadać ;) jest jak jest i trzeba sobie z tym poradzić.

 

narazie mam elektrykę i tynki wewnętrzne ( bez garażu i kotłowni tam będę wprowadzał kilka zmian )

Kopia parter.jpg

poddasze1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg łazienki:

 

Hej Wandzik

bardzo macie zmienioną łazienkę, nie wiem dlaczego wyszło Wam takie długie przejście , umywalki są chyba na ścianie garażowej z projektu- czy dobrze widzę, a wanna pod ścianką kolankową

ale efekt fajny wyszło bardzo przestronnie,

pozdrawiam, życzę udanego kafelkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wandzik

bardzo macie zmienioną łazienkę, nie wiem dlaczego wyszło Wam takie długie przejście , umywalki są chyba na ścianie garażowej z projektu- czy dobrze widzę, a wanna pod ścianką kolankową

ale efekt fajny wyszło bardzo przestronnie,

pozdrawiam, życzę udanego kafelkowania

 

Na początek to nie napisałam że to jest odbicie lustrzane, zmiany to- przesunięcie ścianki w stronę sypialni co zwiększa prywatność na białym tronie, przeniesienie umywalek na ścianę od garderoby (czyli od strony garażu), wanna jest tak jak w projekcie pod skosem tyle że my mamy ściankę kolankową wysokości 1,35 cm. Drzwi będą się otwierały do wewnątrz., można powiedzieć że do komina mam tzw. część suchą i tu nie będzie glazury na długości około 2m, w skosach mam w łazience 2 okna od południa więc moja łazienka jest bardzo jasna. Wszystko jest przemyślane i zaplanowane. Wstawię szkic odręczny mojej łazienki to da jakoś wgląd na nią. POZDRAWIAM.

łazienka (górna) 001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisza kupiliśmy podobne do tych- tylko inny kolor (mahoń)

http://www.drzwi7.pl/uploads/promo_vito.jpg

 

wandzik poniżej link do moich zdjęc

 

Nasza Oliwka

 

NO,NO PRACA IDZIE PEŁNĄ PARĄ. Pięknie jest, mnie właśnie taki etap najbardziej cieszył. Prawda, że cieszy każdy drobiazg? POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwki rosną jak grzyby po deszczu, nie? Fajnie :)

 

A ja znowu mam do Was pytanie. Czy drzwi do garderoby macie jak w projekcie, czy lepszym rozwiązaniem jest otwieranie ich na zewnątrz?

 

I drugie. Czy ktoś z was zdecydował się jednak wstawić drzwi między kotłownią a garażem takie same jak pozostałe drzwi, czyli typowo wewnętrzne? Czy lepiej dopłacić do drzwi "technicznych"? Gościu, który robił dziś u nas pomiary stwierdził, że mogą być zwykłe drzwi z dodatkową uszczelką na dole. Co o tym myślicie?

Edytowane przez mleczajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :), zastanawiam się nad tym projektem. Możesz powiedzieć jak dużą masz po zmianach kotłownię, kuchnię i dolną łazienkę?

 

Kotlownia ma 10m2 jest po stronie garazu,kuchnie powiekszylismy kosztem starej kotlowni zreszta wszystko widac w zalaczniku,w razie pytani prosze pisac.pozdrawiam

NOEWMMM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwkowicze ile Was kosztowała woda-kanalizacja i podprowadzenie do grzejników? a elektryka? chce porównać czy czasem nie przepłacamy

 

ja dostalem wycene elektryki robocizna + material 6000 tyś, czekm jeszcze na kilka wiec nie wybralem co do kanalizacji to jak na razie mam wycene z materialem na 26000 tys ale czekam na sprawdzona ekipe ponoc niedroga wiec niedlugo bede mial wiecej wycen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do tych co podnosili scianke kolankowa a mianowicie czy opuszczaliscie daszek nad wejsciem i nad tarasem?U mnie jest scianka kolankowa na wysokosci 92 cm i majster tlumaczył mi jesli zrobi tak daszek jak w projekcie to bedzie niestety dziwnie wygladał gdyż przytwierdzajac go do murlaty bedzie po prostu za wysoko...hm mozecie podpowiedziec jak ta kwestie rozwiazaliscie a najlepiej prosiłbym o przeslanie fotki na [email protected]paki twierdza, ze zrobia mi po prostu tak jak mi najbardziej pasuje, podoba sie za bardzo nie patrzac na projekt...jeszcze jedno cz mozecie podeslac na zdjecia kuchni bez chodow wylewanych najlepiej zrobione od wiatrołpau i wnetrza kuchni bo mamy maly problem z umiejscowieniem scianki dzialowej miedzy schodami a kuchnia Edytowane przez zbyszek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwkowicze ile Was kosztowała woda-kanalizacja i podprowadzenie do grzejników? a elektryka? chce porównać czy czasem nie przepłacamy

 

Robocizne za hydraulikę mamy po znajomości taniej, a za materiały 5000 zł + kanalizacja na etapie fundamentów 800 zł(robota i materiał).

 

Elektryka materiał i robocizna z instalacją alarmową 14000 (60 zł za punkt, przy czym punkt to gniazdko albo punkt świetlny + włącznik, bo różnie to liczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...