Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, powiedzcie mi, co z tymi trzpieniami połączonymi ze zbrojeniem w ławach? Jak patrze na wasze zdjęcia to nikt ich nie ma. Ja wyrzuciłem te między oknami w salonie, bo będę miał jedno okno, ale zostaje jeszcze jeden - komin. Jak to jest z nimi?

U nas jest w tych 3 oknach, tak jak Typera miedzy lazienka a pokojem i rowniez zbrojony jest komin, wychodz z komina prety ale oczywiscie nie ida przez cała wysokośc komina tylko na okolo 1 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za odpowiedzi, to jeszcze jak ktoś pamięta proszę napisać ile potrzeba worków 25kg zaprawy do bloczków fundamentowych m6 14cm.

A ław nie trzeba izolować?

 

Mozeice podpowiedziec mi co daliscie w kwestii ogrzewania, juz wiem ze dwie osoby dawały na calosci pex-podlogowka i grzejniki a czy ktoś dawał z Was miedz na grzejniki?ja bede mial piec na paliwo stałe i mam obawy ze jak zabraknie pradu, zagotuje wode w piecu to moze byc niewesolo z pexem.

ja dawalem 3 razy dysperbitem i folie do izolacji poziomych a pape dopiero na chudziak.Co do zaprawy to nie wiem ile ci jej pojdzie, ja wzielem na stracie od razu tone cementu bo i tak pojdzie wiecej...

Edytowane przez zbyszek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za miłe słowa, WSZYSTKIM!!! drzwi mają szerokości 2,70, (3x90); jezeli chodzi o wysokosc to niestety nie pamietam, ale moge zmierzyc jak bede w domku jesli chcesz wiedziec?

pozdrawiamy i życzymy powodzenia

 

 

 

dzieki, nie wysokosc mi nie potrzebna, zalezy mi głównie na szerokosci okna tarasowego - zastanawiałam sie ile ma wasze bo ładnie wyglada na scianie - ani za duze ani za małe - takie w sam raz :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. Nie przemyślałam problemu na etapie wylewania podłogi, więc teraz mam zagwozdkę. Chcę mieć zrównany poziom paneli (salon, gabinet) i gresu (pozostałe pomieszczenia), bo nie cierpię listew maskujących; planuję w miejscu łączenia dać kit do parkietu. Panele 8mm plus podkład max. 2mm (mam podłogówkę bez grzejników), a gres 10mm plus klej. Jak wybrnąć z tego problemu? Nie chce dawać grubszego podkładu, bo boję się, że podłogówka nie spełni wtedy swojego zadania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mój budowlaniec nie umie sobie poradzić z z Heb-ema nad garażem.

Dokładnie mówiąc co zamiast tego.

Ktoś ma może jakieś projekty czygoś co by to zastąpiło - jestem obecnie w trakcie zamawiania wieźby dachowej.

 

 

Proszę o ewentualną pomoc.

 

 

 

Dziękuje

K.

 

 

U nas nie ma HEB-a problem rozwiązał kierownik budowy łacznie z wykonawca dachu więźba jest wzmocniona na zdj w naszej galerii jest to widoczne niestety nie mamy rysunku. Porozmawiajcie z kierownikiem budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. Nie przemyślałam problemu na etapie wylewania podłogi, więc teraz mam zagwozdkę. Chcę mieć zrównany poziom paneli (salon, gabinet) i gresu (pozostałe pomieszczenia), bo nie cierpię listew maskujących; planuję w miejscu łączenia dać kit do parkietu. Panele 8mm plus podkład max. 2mm (mam podłogówkę bez grzejników), a gres 10mm plus klej. Jak wybrnąć z tego problemu? Nie chce dawać grubszego podkładu, bo boję się, że podłogówka nie spełni wtedy swojego zadania...

 

Hej ! jest coś takiego jak płyty podkładowe które gł. wykorzystuje sie pod deske barlinecką mają różną grubość i są dość twarde nie dajesz wówczas mat podkładowych piankowych- poszukaj odpowiedniej grubości i pewnie uda sie to zgrać - widzieliśmy ostatnio w OBI takie o gr. 5mm . Powzdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mój budowlaniec nie umie sobie poradzić z z Heb-ema nad garażem.

Dokładnie mówiąc co zamiast tego.

Ktoś ma może jakieś projekty czygoś co by to zastąpiło - jestem obecnie w trakcie zamawiania wieźby dachowej.

 

Proszę o ewentualną pomoc.

 

Dziękuje

K.

U nas w ogóle nie ma ani HEB-a ani belki w tym miejscu, krokwie stykaja sie na górze, za to są jetki. Mozna sie dopatrzeć na naszych zdjeciach w albumie - słabo widać, ale widać

 

Annaop, bardzo ładny kominek, mnie się też taki prosty podoba, u nas będzie podobnie wykończony

Edytowane przez buczynkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...