Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesia schody ze wzgledów finansowych (czytaj brak kasy) zrobilismy tak: podstopnie z gresu który jest w salonie natomiast na stopnie nakleiliśmy szarą wykładzinę- jedna z najtanszych cos kolo 10zł za metr- na wiosne zrobimy tam drewno dlatego nie chcielismy inwestowac w cos na 4 miesiace, kominek mamy z castoramy 14kw atina kosztował 1200zł, kuchnie robił nam lokalny stolarz- kuzyn męza- za meble zaplaciliśmy prawie 8tys, sprzety 7 tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesia schody ze wzgledów finansowych (czytaj brak kasy) zrobilismy tak: podstopnie z gresu który jest w salonie natomiast na stopnie nakleiliśmy szarą wykładzinę- jedna z najtanszych cos kolo 10zł za metr- na wiosne zrobimy tam drewno dlatego nie chcielismy inwestowac w cos na 4 miesiace, kominek mamy z castoramy 14kw atina kosztował 1200zł, kuchnie robił nam lokalny stolarz- kuzyn męza- za meble zaplaciliśmy prawie 8tys, sprzety 7 tys

 

Dzięki za odpowiedź a ile płaciliście za obudowę kominka bo u nas dolnośląskie Lubin- Głogów za kominek z obudową chcą od 8 tyś. wzwyż ceny z kosmosu ja chcę zwykły kominek bo będę w nim paliła okazjonalnie i chyba też kupię w Castoramie ale problem z obudową, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje serdeczne!

Odpoczywajcie!

Cieszę się bardzo a i zazdroszczę....

Mnie w tej chwili przerasta wybór sraczyka-paranoja- no bo z rancikiem czy bez ... itp. :)

 

Witaj, te wybory są straszne. Ja "sraczyk" na parter już mam, a też zastanawiałam się jakieś 4m-ce i wybrałam taki o nazwie UGO w komplecie z deską wolnoopadającą wyniósł mnie 369zł gdzie wcześniej gdy go zrzucałam do ulubionych chodził w cenie 660zł, ale znalazłam na ALLEGRO sprzedawcę który nie wiem dla czego obniżył aż tak mocno cenę. Ale cóż mnie to obchodzi kupiłam to co mi się plątało po głowie już od dawna, towarjest OK, również u niego wzięłam kabinę z brodzikiem (komplet) co mnie wyniosło u niego 1014zł z przesyłką, a na sronie producenta cena katalogowa była coś około 2600zł. Kabina nazywa się ES 90x90 i w sumie to aż się bałam co to będzie ale po rozmowie z panią z tego sklepu przycisnełam ENTER i za dwa dni, już towar był u mnie. Oglądaliśmy wszystko z każdej strony przy kurierze i.... wszystko lerzy u mnie wgarażu i czeka. Wybór kibelka był między UGO lub V (ten sam sprzedawca) ale UGO został, V chyba kupię na górę i chyba jeszcze zestaw prysznicowy u niego zamówię z deszczownicą. Prezważają fajne ceny. Gdybyś chciała zobaczyć to ten sprzedawca nazywa się TUTUMI sklep też. Jak juz tak bazgrzę to napomknę, że wannę to chyba będę miała o nazwie POLIMAT 140x140(ładna w przystępnej cenie i do tego kompletna nie treba modzić), bo na górze robię tylko wannę z parawanem ( jak uda mi się go dobrze założyć bo zjednej strony kran, z drógiej grzejnik zobaczymy jak to wyjdzie). POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Oliwkowiczów,

 

Od sierpnia jestem szczęśliwą właścicielką projektu Oliwka z garażem dwustanowiskowym. W tej chwili projekt jest u architekta, a pierwszą łopatę zamierzamy wbić na przełomie marca i kwietnia. Ekipa budowlana już zaklepana.

Nasza Oliwka będzie miała kilka zmian, mi.in:

-zlikwidowanie przejścia ze spiżarni do garażu

-dobudowanie kotłowni za garażem

-zmiana trzech okien w salonie na jedno duże tarasowe

-dobudowanie ganku z przodu

-zmiana dachu nad tarasem

 

W związku ze zmianami mam do was pytanie o taras. Chcemy zrobić taras na całej długości domu, zadaszony, a'la weranda. Widziałam, że niektórzy z was mają tak zrobione. Napiszcie proszę jak to się sprawdza, czy w kuchni nie jest ciemno, czy jesteście zadowoleni.

 

Chciałam też podziękować jeszcze raz Matajowi (mojemu przyszłemu sąsiadowi) za wszelką pomoc, której nam udzielił. I zapraszam od marca wszystkich na nasza budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu i może ja sie czyms pochwale , koncepcje kominka były różne ale w końcu stanęło na tym .Jeszcze nie skończony .

 

Bradzo ladny kominek powiedz czy ta płyta pod kominkiem to marmur napoleon?Nam wlasnie bardzo sie on podoba i mamy go zmaowionego na parapety a teraz zastanawimy sie nad kominkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Oliwkowiczów,

 

Od sierpnia jestem szczęśliwą właścicielką projektu Oliwka z garażem dwustanowiskowym. W tej chwili projekt jest u architekta, a pierwszą łopatę zamierzamy wbić na przełomie marca i kwietnia. Ekipa budowlana już zaklepana.

Nasza Oliwka będzie miała kilka zmian, mi.in:

-zlikwidowanie przejścia ze spiżarni do garażu

-dobudowanie kotłowni za garażem

-zmiana trzech okien w salonie na jedno duże tarasowe

-dobudowanie ganku z przodu

-zmiana dachu nad tarasem

 

W związku ze zmianami mam do was pytanie o taras. Chcemy zrobić taras na całej długości domu, zadaszony, a'la weranda. Widziałam, że niektórzy z was mają tak zrobione. Napiszcie proszę jak to się sprawdza, czy w kuchni nie jest ciemno, czy jesteście zadowoleni.

 

Chciałam też podziękować jeszcze raz Matajowi (mojemu przyszłemu sąsiadowi) za wszelką pomoc, której nam udzielił. I zapraszam od marca wszystkich na nasza budowę.

 

Nie wiem czy nie będziecie mieli problemu z doświetleniem salonu, byłam u znajomego, który ma powiększone drzwi tarasowe i okno z przodu domu , zlikwidował to okno z boku domu to, które jest na najdłuższej ścianie i teraz żałuje i faktycznie ma trochę ciemno w salonie. Ja trochę zmniejszyłam okna, w salonie mam dwa okna po 2,40 m i drzwi tarasowe 1,80 m i jest ok. chociaż te okna chciałam zmniejszyć do 2 m, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mataj masz ciekawe rozwiązanie z luksferami,czy wpadające przez nie światło rozjaśnia chociaż trochę wnętrze?

 

Rozwiązanie z luksferami? Mamy? :> My mamy okno zostawione, bo baliśmy się niedoświetlonego korytarza i prawdę mówiąc TEGO akurat w Oliwce bym nie zmieniał...

 

 

Edit: Przy okazji - z czego macie zrobione schody? Pytam, bo nas to dopiero czeka (są wciąż w takim samym stanie jak w fotodzienniku) - szukam pomysłów, inspiracji...

Edytowane przez Mataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Oliwkowiczów. Piękne te wsze domki. Kiziorowo gratulacje! Poszliście z budową jak burza. Ja jestem chyba przed najcięższym etapem a mianowicie wykończenia. Mam nadzieję, że podgladając wasze różne aranżacje wnętrz poradzimy sobie bez większych problemów. Na razie pochwalę się obecnym stanem zaawansowania.

http://images43.fotosik.pl/1216/56e6fce3d7582903gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...