Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA CREATON - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


krzyszt17

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poza tym nie chodzi o to, że coś im się popaprało na etapie produkcji, ale o ich podejście do klienta. Nie chcę się użerać...

 

A jaka firma ma lepsze podejście do klienta? Pytam tak z ciekawości.

 

a np. braas ....

 

No czy ja wiem czy Brass jest taki bezproblemowy i przyjazny dla klienta,np

 

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=796&w=74016913&v=2&s=0

 

http://www.forumbudowlane.pl/viewtopic.php?t=293

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda: nobody`s perfect ! nikt nie jest doskonaly ....

 

ale jak ktos chce byc "mercedesem", to moglby poprobowac .... :D

 

Jak ktoś ma tekst z Mercedesem z Creatona na piśmie niech mi wyśle, prześlę to do Public Relation Mercedesa, zobaczymy co oni na to

 

Jakie fora budowalne w niemczech są popularne, następną odpowiedź producenta zamieszcze na niemieckim formum (nawet nie będę musiał tłumaczyć, firma nie jest w Polsce zarejestrowana i pisma z fabryki są po niemiecku z tłumaczniem na polski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest creaton na dachu i złego słowa nie dam o nim powiedzieć. Dachóweczka super, ale cały towar z jednej partii. Mój sprzedawca tego dopilnował.

Podobnie u mnie,chociaż , brakująca dachówka była z innej dostawy nie różni się ani kolorem ani kształtem :lol:

 

i u mnie tak samo :D

domawiałem paletę kilka miesięcy po pierwotnej dostawie i dachówki te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
zamówiłam tą dachówkę i oddałam/zareklamowałam. Poszczególne dachówki znacznie różniły się kolorystycznie. Nie wiem czy tylko ja miałam takiego pecha. Radze więc przed odbiorem/zapłaceniem całości sumy sprawdzić jakość dachówki. Producent takich reklamacji nie uznaje, bo wg niego to jest zgodne z normą. Pozostaje jedynie walka ze sprzedawcą, najlepiej przy pomocy biura miejskiego rzecznika konsumenta, ale nie jest to łatwa droga, w kazdym razie trzeba utrzymwać, ze nie chce się reklamowac u producenta, a jedynie u sprzedawcy, to on w końcu sprzedał nam wadliwy towar. Najlepiej tez wcześniej spytac czy dachówka będzie miała jednolity kolor, jesli sprzedawca mówi, ze nie to nie kupiłabym wtedy, a jesli ze bedzie miała jednolity, to w razie róznic jest podstawa do reklamacji. I ostatnie takie róznice moga się trafić u każdego producenta, dlat5ego warto wiedzieć jak wtedy walczyć. W razie czego służę pomocą. Oprócz róznic kolorystycznych, dachówka bardzo dobrej jakości, aczkolowiek pomimo nazwy nie jest to glazura tylko angoba szlachetna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,dachówkę firmy Creaton sprzedaje od ponad roku,sprzedałem różnego rodzaju modeli i bylo to około 35-40 dachów w tym również Kera-Pfanne miedziana angoba,każdy transport odbieram osobiście i takiego czegoś co zobaczyłem tu na zdjęciach nigdy bym nie odebrał!!A klient na budowie nawet nie chciał widzieć!!!Spotkałem sie tylko z jedną reklamacją w której to klient stwierdził że dachowka nie jest prosta jak w pozostalych paletach,było to jakieś 3 palety na 35 palet całości.Reklamacja przebiegła bez problemowo i w całości na koszt firmy Creaton.Może przedstawiciel z województwa łódzkiego jest bardziej wyrozumialszy,ja uważam że jest bardzo konkretny i słowny człowiekiem jeśli chodzi o firmę która reperezentuje.Do dzisiejszego dnia nie spotkałem sie(oprócz wyżej wspomnianego)z klientem który powiedział złe slowa na produkt firmy Creaton który mu sprzedałem.Sądze że sprzedawca tej pechowej Kera-Pfanne chyba nie widział co odbiera za produkt...W moim przypadku,jako sprzedawca, ani jedna paleta tej dachówki, która widzialem na zdjęciach nie zjechała by ze samochodu na plac...To wogóle nie nadaję sie na "gruz" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja budowe swojego domu rozpoczelam w 2006 roku; w czerwcu pokrylam go dachowka Creatona Kera Pfane angobowana, bylam zachwycona, dach prezentowal sie wspaniale .... do czerwca obecnego roku, gdy zobaczylismy ze z jednej strony tej od ulicy dachowka zaczyna zieleniec, bylismy w szoku, sprzedawca zapewnial nas ze na angobie zielen zaczyna sie pojawiac ok 7-8 lat po polozeniu, u nas minelo dopiero 2 lata, az sie boje co bedzie za lat 5.

Zastanawiam sie za co placilam taka wielka kase, moglam kupic zwykla dachowke nie angobowana za mniejsze pieniadze a efekt bylby taki sam.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ani jedna paleta tej dachówki, która widzialem na zdjęciach nie zjechała by ze samochodu na plac...To wogóle nie nadaję sie na "gruz" :wink:

 

Czy sugerujesz, że Creaton nie ma kontroli jakości i wysyła co popadnie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ani jedna paleta tej dachówki, która widzialem na zdjęciach nie zjechała by ze samochodu na plac...To wogóle nie nadaję sie na "gruz" :wink:

 

Czy sugerujesz, że Creaton nie ma kontroli jakości i wysyła co popadnie? Pozdrawiam.

 

Fakty są druzgocące i wskazują bezpośrednio na producenta. Kontrola jakości z pewnością jest, w przeciwnym razie wśród tego szmelcu trafiłaby się choć jedna paleta dobrej dachówki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...