Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA CREATON - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


krzyszt17

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a że niby dachówki robione w polsce będą lepsze od tych z węgier

 

dzis oglądałem Balance - kształt - holenderka

 

niby na składzie na próbkach tez były takie wady jak w 'słynnym temacie o kompromitacji " - ale na palecie dla klijenta było ok

 

my szukamy koloru czerwonego naturalnego - niby ten balance to angoba w tym kolorze ale wglada to na zwykłą dachówkę - a my chcemy mieć troszkę połysku na dachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że niby dachówki robione w polsce będą lepsze od tych z węgier

 

dzis oglądałem Balance - kształt - holenderka

 

niby na składzie na próbkach tez były takie wady jak w 'słynnym temacie o kompromitacji " - ale na palecie dla klijenta było ok

 

my szukamy koloru czerwonego naturalnego - niby ten balance to angoba w tym kolorze ale wglada to na zwykłą dachówkę - a my chcemy mieć troszkę połysku na dachu :)

 

Angobowana szczegolnie nie rozni sie polyskiem od zwyklej , glazurowana to ma polysk, ze hej.

Co do ceny, to widzialem w necie ok 18zl netto i troszke jestem zawiedziony, bo kupilem m-c temu Robena (zapomnialem nazwe ale wchodzi 9,8 na m2) za 28 zl brutto, szkoda, byloby taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko żeby ta promocja nie skończyła się tak jak tutaj

 

http://forum.muratordom.pl/creaton-kompromitacja-foty,t112360.htm

 

Czytałem juz kiedys ten wątek, ale mam nadzieje, że to odosobniony przypadek.

 

NIESTETY ZDARZAJĄ SIĘ I INNE MOŻE NIE W 100% TAKIE JAK TEN ALE JEDNAK

 

DO TEGO PODEJŚCIE FIRMY CREATON DO REKLAMACJI TO PORAŻKA

 

W ODPOWIEDZI OKAZUJE SIĘ ZE DACHÓWKA NIE MUSI MIEĆ WŁAŚCIWEGO WYGLĄDU TYLKO SPEŁNIAĆ NORMY

 

W EFEKCIE DACHÓWKA W KROPKI (OTARCIA POWSTAŁE PODCZAS TRANSPORTU - WYNIKŁE Z WADY POWŁOKI LUB NIEWŁAŚCIWEGO SPOSOBU FABRYCZNEGO PAKOWANIA) TO NORMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

TYLKO NIE CREATON - NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA - NIE NABIERAJCIE SIĘ NA PROMOCJE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam wszystkich postanowilem dolaczyc do grupy tych ktorych firma creaton potraktowla jak ludzi drugiego sortu . Zakupilem w/w dachowke i powiem ze juz mam problemy dachowka w sumie jest ok poza kilkoma stluczkami ale wukonczenia dwie palety sa do wymiany wszystkie sa wyszczerbione i tak konkretnie ze majster az sie za glowe zlapal na dodatek niemcy zamalowali wszystkie te wykonczenia nawet nie tym kolorem tylko innym w sumie do wymiany jest 108 sztuk nie wiem jak ta sprawa sie skonczy bo jestem w trakcie zalatwiania ale napewno nie odpuszcze byl juz przedstawiciel tej firmy zrobil zdjecia i czekam teraz na decyzje nie wiem jak mozna tak robic klijentow tak w balona ciekaw jestem czy ktorys z tych co to sprzedaja polozyli by sobie takiego bubla na dachu napisze potem jak sie skonczy to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zastanawiam się nad nową dachówką CREATON Balance. Cena jest rewelacyjna. W hurtowni powiedziano mi ze produkowana jest na Węgrzech. Czy ktoś już może ją zakupił?

 

wygląda solidnie , duży format dlatego cena jest atrakcyjna ,

fajnie sie kryje i spina ,

maly problem z dostawą dodatkow , zauważylem zarysowania ,

jutro zaczynam krycie to ją dokladnie sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creaton to porażka .... skuszeni ceną , renomą creatona, wyglądem dachówki wystawowej, zamówiliśmy 200m tejże dachówki.Po dwóch tygodniach przywieziono nam owo cudo :evil: Koszmar :evil: źle pakowana, nierównomierna angoba spora ilość dachówek uszkodzonych w transporcie :roll:

Także usłyszeliśmy od przedstawiciela,że to norama :o

 

NIE KUPUJCIE! Nie dajcie sobie wcisnąć dziadostwa jako towaru pierwszej jakości.

Promocja nie powinna oznaczać oszustwa! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creaton to porażka .... skuszeni ceną , renomą creatona, wyglądem dachówki wystawowej, zamówiliśmy 200m tejże dachówki.Po dwóch tygodniach przywieziono nam owo cudo :evil: Koszmar :evil: źle pakowana, nierównomierna angoba spora ilość dachówek uszkodzonych w transporcie :roll:

Także usłyszeliśmy od przedstawiciela,że to norama :o

 

NIE KUPUJCIE! Nie dajcie sobie wcisnąć dziadostwa jako towaru pierwszej jakości.

Promocja nie powinna oznaczać oszustwa! :evil:

 

 

od kogo kupowaliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

od kogo kupowaliście ?

Jak większość naszych budowlanych zakupów - Sieraków. Skład budowlany spisał się na medal zwrot przyjął (a właściwie nie przywieźli nam pod do tylko zadzwonili abyśmy przyjechali zobaczyć zamówioną dachówkę ) prawdopodobnie sami nie wiedzieli co przyjdzie ... do tej pory nie handlowali creatonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też mam dylemat którą wybrać: niby dobrego Roben'a Plus czy nowość i niewiadomą Creaton'a Balance. Balance trochę większe zamki, większa możliwość manewrowania dachówką, ale ten temat kompromitujący Creatona... W hurtowni naciągają mnie na Balanca, może mają jakieś powody by to robić (w postaci biletów NBP). Sam nie wiem. Cena porównywalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...