Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA CREATON - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


krzyszt17

Recommended Posts

Bardzo niepodoba mi się traktowanie klientów przez Creatona jakie jest tutaj opisywane. Niemniej ja też dołacze do jego klientów. Zdecydowalem się na balance czarnego. Głeboko wierze, może naiwnie, że bedzie dobrze. Na składzie pokazywali mi dachówkę Creatona i np. Robena i jakość wykonania (np. zamków) zdecydowanie przemawia za Creatonem. Handlowiec ze skladu budowlanego mówił, że jesli się zdarzaja problemy z Creatonem to z kolorem naturalnym i jesiennym liściem.

Mam mieszane uczucia kupując Creatona. Bardzo nie lubie firm ktore nie szanuja swoich klientów a jednocześnie decydowałem się na zakup ich produktu.:-?

 

na wytlumaczenie dodam, że balance jest jedną z najlżejszych dachówek a po moich perypetiach z dachem ma to znaczenie

 

nie rozumiem zupelnie ludzi, ktorzy czytajac tyle zlego o firmie, nadal probuja tam kupowac, wyrzucajac po kilkanascie tysiecy w ...... osobiscie mamy creatona na dachu, kerra pfanne angobowana miedz sama dachowka jest ok, natomiast wszystkie do niej dodatki to istna porazka. kupowalismy dachowki do kominow wentylacyjnych - sztuka po 500!!!! piecset zlotych i jest to jedno wielkie gowno. 1sza partie wymienilismy natychmiast po ich otrzymaniu, bo na 4 kominki wszystkie byly roznej wielkosci/kolorow itd. dzisiaj zalozylismy te wymienione niby na lepsze i znowu dupa. okazuje sie, ze te kominki, kupowane niby w systemie, z jednej rodziny dachowek roznia sie od tych standardowych nie tylko kolorem, ale rowniez i wielkosciami, sposobem wygiec itd. generalnie po polozeinu ich na dachu widac szpary, bo nie ukladaja sie i nie pasuja do standardowych dachowek. jednym slowem zenada za wielkie pieniadze.

 

ja osobiscie creatona odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie rozumiem zupelnie ludzi, ktorzy czytajac tyle zlego o firmie, nadal probuja tam kupowac, wyrzucajac po kilkanascie tysiecy w ...... osobiscie mamy creatona na dachu, kerra pfanne angobowana miedz sama dachowka jest ok, natomiast wszystkie do niej dodatki to istna porazka. kupowalismy dachowki do kominow wentylacyjnych - sztuka po 500!!!! piecset zlotych i jest to jedno wielkie gowno.

 

Potwierdzam. Mam identyczny rodzaj i kolor dachówki. Sama dachówka super sprawa. Dopracowana i bardzo ładnie leży. Natomiast cena kominków to porażka w stosunku do ich jakości. Na szczeście musiałem kupić tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witajcie,

zamówiliśmy Balance czarną angobowaną. Mamy dach koło 280m2 (z daszkami). Dachówka ma przyjechać w tym tygodniu na plac. Trochę się martwimy jak to będzie wyglądać ale mamy nadzieję, że dach wyjdzie piękny ;-)

Na pewno w dzienniku napiszemy jak nam to wyszło :)

Ja tez zamówilem czarna angobe w balance. maja mi układac za ok 2 tygodnie. Generalnie chcieliśmy cos grafotowego ale łupek jest za jasny a angoba... za czarna, ale cóż - niech będzie. Zobaczymy jak będzie wyglądac na dachu. Jak będe miał jakies zdjęcia to wkleje tutaj.

monika.KIELCE, może masz juz jakies zdjęcia swojego dachu. W dzienniku nic nie widze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Twój dziennik :o :o :o

Proszę szybciutko zakładać - chociaż komentarze :) :)

No własnie brak :oops: :oops: :oops: Podziwiam tych co maja jeszcze czas na prowadzenie dziennika. Mi go niestety ciągle brakuje.

 

Ja żeby się wyspać, to powinnam chodzić tak koło 22:30 spać. A pisząc koło 23:00, to chodzę spać koło 24:00 :evil: :evil: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam, więc wklejam. Konic prac będzie dopiero jutro. Zdjęcia robione z góry i to jeszcze komórką więc nie za wiele widać. Jutro będzie więcej :)

 

http://img512.imageshack.us/img512/8099/dsc00271d.jpg

 

http://img198.imageshack.us/img198/7513/dsc00267vrs.jpg

 

Dopiero zaczynało kropić stąd te ciapki. Ale przynajmniej trochę ją umyło z kurzu i pyłu.

 

Jak wam się podoba kominek wentylacyjny? Dla mnie sajgon. Kupiony i przywieziony leżał w pudełku. Zobaczyłam go dopiero na dachu. Jest jak kania czubajeczka albo, wg małżonka, gotowy do odpalenia pocisk średniego zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba kominek wentylacyjny? Dla mnie sajgon. Kupiony i przywieziony leżał w pudełku. Zobaczyłam go dopiero na dachu. Jest jak kania czubajeczka albo, wg małżonka, gotowy do odpalenia pocisk średniego zasięgu.

 

Dach wygląda bardzo ładnie :) :)

Co do kominka wentylacyjnego, to każdy ma swoje skojarzenia :lol: :lol: :lol: , ale nie wiem, czy przypadkiem nie będziemy mieć takiego samego :lol: :lol: :lol: . Wklej proszę jutro zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już za późno na szukanie i wymianę kominka. Został sprowadzony na moje zamówienie i nie przyjmą go z powrotem, o czym uprzedzali przy zakupie. Co innego dachówka podstawowa czy ew brzegowa.

 

Z napisu na pudełku wiem, że takie kominki Creaton daje do Balance ale też do 2 czy 3 innych modeli dachówek. Cóż, u mnie będzie taki. Dobrze że jest w miarę blisko krawędzi i ogniomurek go zasłania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, że u mnie tez taki będzie bo każda firma ma chyba jeden wzór kominka który "obsługuje" kilka modeli dachówek :( Cóż, przyjdzie się przyzwyczaić bo choc u mnie jeszcze nie mam tych kominków to czuje że nic lepszego nie wymysle

 

Mąż sprawdzał i jest jeszcze jakiś jeden, troszkę inny, tylko nie wiem czy bedzie pasował do tego rodzaju dachówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, że u mnie tez taki będzie bo każda firma ma chyba jeden wzór kominka który "obsługuje" kilka modeli dachówek :( Cóż, przyjdzie się przyzwyczaić bo choc u mnie jeszcze nie mam tych kominków to czuje że nic lepszego nie wymysle

 

Mąż sprawdzał i jest jeszcze jakiś jeden, troszkę inny, tylko nie wiem czy bedzie pasował do tego rodzaju dachówki.

Czyli światelko w tunelu jest? Zapytam handlowca, może cos mi doradzi znajdzie się dachowka z kominkiem +/- pionowo względem ziemi a nie dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...