Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA CREATON - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


krzyszt17

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ADDAMO myślę, że to wszystko zależy od gustu i upodobań inwestora :) Wszystko zależy od tego co się komu podoba. Widziałam różnie dobrane kolory - intensywny żółty, biały, szary, pistacjowy, piaskowy, pomarańczowy, zielony a nawet czerwony. Ja osobiście wybrałabym piaskowy.

Pozdrawiam

Edytowane przez goshia7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 3 months później...

Witam,

oczywiście stoję przed wyborem dachówki i głodny wiedzy przeglądam fora z opiniami.

Zauważyłem jednak, że w ostatnim czasie pojawia się mniej postów niezadowolonych klientów Creatona.

Czy ktoś w ostatnim czasie nabywal dachówki Creatona i ma jakieś spostrzeżenia?

 

My w zasadzie najbardziej obawiamy się, że dachówka będzie mieć różne odcienie. Rozważamy wybór jednego z poniższych modeli:

Premion Nuance łupek angobowany

Premion Nuance czarna matowa

Premion Noblesse łupek angobowany (glazurowany)

Premion Noblesse czarna, kryształowa

 

czy ktoś ma doświadczenia z którąś z powyższych dachówek i która z powyższych dachówek jest najmniej narażona na 'różne odcienie mające jedną datę produkcyjną'?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy droga czy tania ale o to, że żadna folia nie dorównuje żywotnością żadnej dachówce. Ja powinienem się cieszyć bo remonty tych dachów to dopiero będzie fortuna ale ile ja pożyję? Można pisać i pisać. Każdy ma wolny wybór bo to jego dom i jego pieniądze. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi... chodzi, jak mnie stać na mercedesa SLK to go nie przerobię na gaz....tak samo jest z dachówką tego typu dachówka nie jest wybierana przez ludzi dla których problem byłoby odeskować i opapować dach. Ty pewnie zawiódł czynnik ludzki - doradczy.

 

Dokładnie:yes:

Ja gdzie idę w sprawie dachówki to mi chcą wybić z głowy deskowanie i papę , a jak mówię że deski już kupione to jeszcze mi obrzydzają papę i chcą wcisnąć folię.

Natomiast dekarz z wieloletnim doświadczeniem pochwala nasz wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:yes:

Ja gdzie idę w sprawie dachówki to mi chcą wybić z głowy deskowanie i papę , a jak mówię że deski już kupione to jeszcze mi obrzydzają papę i chcą wcisnąć folię.

Natomiast dekarz z wieloletnim doświadczeniem pochwala nasz wybór.

 

I proszę go słuchać.... wg. mnie nie ma żadnego argumentu przemawiającym za wyborem folii oprócz ekonomicznego - jest to rozwiązanie tanie, tylko że w budownictwie z reguły, jest tak że to co tanie na koniec i tak wychodzi drożej ...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę go słuchać.... wg. mnie nie ma żadnego argumentu przemawiającym za wyborem folii oprócz ekonomicznego - jest to rozwiązanie tanie, tylko że w budownictwie z reguły, jest tak że to co tanie na koniec i tak wychodzi drożej ...

 

Pozdrawiam,

 

Też tak uważam i nie daję się namówić na proponowane przez nich rozwiązania ( nie ufam tej folii , wolę papę)

Staram się nawet nie wchodzić w dyskusje tylko mówię że tak ma być i koniec.

 

Ale nie jest łatwo odpierać takie nachalne namowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...