Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE PAWŁA I RENI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i pozdrawiam. Wydaje mi się, że się znamy z okresu kiedy poszukiwaliście działki. My również mamy domek w Kątach Węgierskich, dzwoniliście do nas i wypytywaliście o wolne działki cieszę się, że w końcu znależliście swój kawałek ziemi okolica super. Jak dobrze rozpoznaję są to okolice ul.Akacjowej proszę poprawcie mnie i podajcie swoje namiary. Możemy pomagać wam w namiarach na hurtownie w okolicy i ogólnie we wszystkich sprawach związanych z budową pozdrawiam Ania K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 weeks później...

Witam

jak widac na zdieciach bedziecie mieli bardzo ladne widoki z okien(zadnego zgladania sasiadowi do talerza!)- to moim zdaniem ogromny plus. Druga rzecz na ktora zwrocilam uwage to sypialnia z wlasna lazienka i garderobami- obecnie wlasnie taka uzytkuje :D -swietne rozwiazanie!!!

Mam nadzieje ze w Wszym dzienniku znajdzie sie sporo zdiec. Z checia bede sledzic poczynania na waszej budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...

Ja mam jedno pytanie?

Ponieważ czekam na pozwlenie ma byc najpozniej 15 wrzesnia i chce zaczc budowe ,a le wiem ze okres uprawomocnienia trwa 2 tygodnie wiec mozemy zaczac w pazdzerniku :D Ale u Was widze ze po tygodniu zaczeliscie. CZy moze ten okres trwa tylko tydzien???Czekam na odpoweidz

Trzymam za Wasza budowe kciuki ipozdrawiam fasolke w brzuszku.

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

serdecznie wszystkim dziękujemy za ciepłe słowa i przepraszamy że w DZIENNIKU za bardzo się nie rozpisujemy bo uważamy że 1 FOTO to 1000 słów a poza tym to trochę nie chce się i nie ma o czym.

jak na razie wszystko leci po myœli i zobaczymy co dalej

 

 

POZDRO......... dla tych co budujš ,wykańczajš i mieszkajš a jeœli sš tacy co się wahajš czy WARTO to naprawdę WARTO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...