siwy z gosławic 15.02.2006 19:52 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 15 Lutego 2006 napiszcie proszę czym się różni metr drzewa od kubika bo kiedyś pytałem leśniczego i on powiedział mi że metr kosztuje (podaje teoretycznie) 80 zł czyli kubik wyjdzie 120 zł. Teraz kupowałem dąb po 150 pociąty i porąbany ale będę miał po 80 tylko że transport mój i nie pociąty i nie rąbany ale wolę taki bo z metra można zrobić 1,5 metra pociętego i porąbanego Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
bor 15.02.2006 22:14 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 15 Lutego 2006 z mojej strony dla doprecyzowania Jeżeli dostawca przywiózł mi drewno pocięte, wrzucone luzem (niepoukładane ) w skrzyni o wymiarach 4m x 1,5 m x 1,8 = 10,8m3 to jest metr przestrzenny ?pzdr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Janussz 15.02.2006 22:20 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 15 Lutego 2006 Nie, to jest 10,8m przestrzennego, nie metr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
bor 16.02.2006 08:32 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Lutego 2006 howgn ! czy cena 85zł za mp to dobra cena ? pocięte z przywózką pzdr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Piotrek1 16.02.2006 08:42 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Lutego 2006 bardzo dobra cena , oj zeby po tyle było w małopolsce Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Marek K 16.02.2006 10:14 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Lutego 2006 Witajcie.Po 85PLN za mp, to było by marzenie, aktualnie- mokre, pocięte (nie porąbane) 130PLN/mp, z przywozem. "bor"- podaj namiary. Do mnie z Ostrudy to 220km, może się opłaci?.Marek. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
bor 16.02.2006 10:27 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Lutego 2006 pisz na maila co do ceny to jest gdy weźmiesz min ok 10 mp normalnie biorą 100pln a ja na razie wziełem 10mp i niedługo bede brał kolejne 10 pzdr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
bor 16.02.2006 10:28 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Lutego 2006 ps dowóz miałem w cenie bo to na miejscu co do 220 km policz dobrze bo może wyjdzie nieopłacalnie Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
AndrzejS 16.02.2006 10:38 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Lutego 2006 Najlepsze ceny to bezpośrednio u leśników. Problem to tylko transport, bo to odbiór w lesie pocięte bale po 1.2 metra. Problem może być tylko z brzozą, bo zakłady papiernicze wszystko kupują na pniu.Pozdrawiam Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
bor 16.02.2006 11:01 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Lutego 2006 niby tak ale ostatnio liczyłem to niebardzo mi wychodziło :/leśniczy zaproponował mi 70 za mp bale w lesie nie pocięte wiec po doliczeniu kosztów wyszło ok 100złpzdr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
AndrzejS 16.02.2006 11:20 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 16 Lutego 2006 niby tak ale ostatnio liczyłem to niebardzo mi wychodziło :/ leśniczy zaproponował mi 70 za mp bale w lesie nie pocięte wiec po doliczeniu kosztów wyszło ok 100zł pzdr Dokładnie tak, ale u leśniczego to wymiary mam na max. a pocięte i porąbane to różnie już wychodzi w tych metrach. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Inmud 28.12.2006 13:10 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 28 Grudnia 2006 Czy ktoś mógłby napisać jak kształtują się ceny transportu drewna? Chcemy przewieźć około 20 mp bali metrowych, po bardzo atrakcyjnej cenie, tylko ze strasznie daleka... Chodzi o zupełnie orientacyjne ceny... Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
siwy z gosławic 28.12.2006 15:28 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 28 Grudnia 2006 20 zł za mp Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
ewelina_i_marek 28.12.2006 15:32 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 28 Grudnia 2006 Musisz liczyć około 3,50 zł. za kilometr Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Recommended Posts
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.