Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

rzeczywiście średnie rachunki z 8 miesięcy wyniosły 540 zł. To był nasz pierwszy sezon w domu. Ocieplenie mam 15 cm styropianu grafitowego. A w całym domu podłogówkę i może to dlatego tak niskie zużycie, ponieważ podłogówka chodzi na niższych temp. niż normalne grzejniki.

 

A masz ogrzewanie w garażu?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystkie dietetyczne przepisy mile widziane. :D

 

ja dietuje sie od sniadania wglab ;)

Sniadanie jem zdrowe ale pozywne. I tak wlasnie owsianka przed basenem jest moim hitem

Owsianke gotuje na wodzie z mlekiem, do wystudzonej wrzucam owoce i orzechy, np banana, zurawine i migdaly, jak dzis

Pyyyycha. Mega zdrowe, mega pozywne i jakas sie taka lepsza czuje po tej owsiance ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidka, mnie tez przybylo i nie moge sie pozbyc i teraz mimo cwiczen 6 razy w tygodniu (Monia swiadkiem :D) dalej waga nie chce drgnac. :bash: Nie wiem, moze jeszcze raz powinnam sie do dietetyka przejsc, bo przy tych cwiczeniach bardzo chce mi sie jesc ciagle, powstrzymuje sie, ale czasami lekko nie jest... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidka, mnie tez przybylo i nie moge sie pozbyc i teraz mimo cwiczen 6 razy w tygodniu (Monia swiadkiem :D) dalej waga nie chce drgnac. :bash: Nie wiem, moze jeszcze raz powinnam sie do dietetyka przejsc, bo przy tych cwiczeniach bardzo chce mi sie jesc ciagle, powstrzymuje sie, ale czasami lekko nie jest... :rolleyes:

 

ło matko, ja to nie mam tyle czasu, żeby chodzić 6 razy w tygodniu na ćwiczenia :jawdrop:

 

dobrze, że przynajmniej 2 x w tygodniu uda mi się wyjść na zumbę. Jeszcze zamierzam w środy przed zumbą chodzić na brzuszki, oczywiście jeśli tylko Wynajęty wróci odpowiednio wcześnie z pracy.

 

staram się też ćwiczyć w domu, ale nie zawsze mi to wychodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dietuje sie od sniadania wglab ;)

Sniadanie jem zdrowe ale pozywne. I tak wlasnie owsianka przed basenem jest moim hitem

Owsianke gotuje na wodzie z mlekiem, do wystudzonej wrzucam owoce i orzechy, np banana, zurawine i migdaly, jak dzis

Pyyyycha. Mega zdrowe, mega pozywne i jakas sie taka lepsza czuje po tej owsiance ;)

 

owsianka ? chyba nigdy nie jadłam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz na pilates, jak jest dobrze prowadzony to dobrze robi na kregoslup... Osobiscie nie cierpie cwiczen pod tytulem "zdrowy kregoslup" - mam to od dziecinstwa. Jakos tak czuje sie zaszufladkowana wtedy jako ta, co ma problemy. A na pilates zawsze instruktorki mowia, zeby z takimi a takimi problemami nie robic tego czy tamtego i git. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...