Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidzia poczekaj do stycznia i weź wszystko z jednej partii. z tym vatem to jednak pomyłka.

Monia, za bardzo nie mogę czekać z płytkami do stycznia, bo potem moi glazurnicy się nie wyrobią. Chciałabym wziąć teraz tylko płytkę podstawową, a wszystkie dekory w styczniu z jednej partii, aby nie różniły się odcieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykowałabym zostawienia miejsca pomiędzy - każda partia płytek może nieznacznie różnić się wymiarem i możesz mieć albo za grubą fugę albo co gorsza za ciasno. Popytaj glazurnika i kogoś w dobrym sklepie z glazurą czy aby na pewno trzymają format?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poczekała na wszystkie płytki zwłaszcza że styczeń za pasem i szybko zleci czas oczekiwania a szkoda gdyby się okazało że panowie nie sprostają wymaganiom i nie dokompletują identycznych płytek,no co wtedy.....??!!!!!!!

 

a tak z innej bajki - nie dojadę do Was bo mam zaprzysiężenie wójta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkania dzisiaj jednak nie było :( Dziewczyny się wykruszyły, ale mam nadzieję, że po nowym roku uda nam się jednak spotkać. Może będę dzięki temu miała więcej w domu do oglądania :)

 

Jutro jadę do firmy, w której kupowałam le rable. Chcę z nimi umówić się tak, że biorę od nich tylko płytkę podstawową i płytki na podłogę, a z innej firmy zamówię sobie dekory. Dzwoniłam dzisiaj do Euro Łazienki i tam mi powiedzieli, że mają na pewno wszystkie potrzebne mi dekory w jednej tonacji i chyba się na nie zdecyduję. Rozmawiałam również dzisiaj ze swoim glazurnikiem i powiedział, żeby nie zostawiać wolnego miejsca na dekory, bo mogą się potem fugi nie zejść i będzie kłopot.

 

Jutro też jadę do lekarza, bo od ponad miesiąca kaszlę, a chcemy po świętach jechać na narty, więc szkoda by było, abym się rozłożyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia to idź do tego lekarza bo podobno teraz zapalenia oskrzeli bezgorączkowe grasują :rolleyes:

 

a ja sie cieszę, że spotkanka nie było bo mnie śmiechy nie ominęły a bardzo mi teraz taka terapia potrzebna :(

Idę, idę, bo podejrzewam, że ja właśnie takie zapalenie oskrzeli mam. Ja zresztą bardzo rzadko mam gorączkę podczas choroby.

 

A co się słońce stało, że smuteczki cię dopadły ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie :)

 

mam zapalenie tchawicy :jawdrop: To już drugi raz w tym roku. Jedynym objawem jest kaszel, który rozrywa mi klatkę piersiową. Mam nadzieję, że antybiotyk szybko podziała, bo długo tak nie pociągnę.

 

 

yyyy to ja chyba tekie cuś miałam jakiś czas temu...tylko do lekarza nie poszłamale po miesiącu picia różnych syropów na kaszel przeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy to ja chyba tekie cuś miałam jakiś czas temu...tylko do lekarza nie poszłamale po miesiącu picia różnych syropów na kaszel przeszło

no ja się w końcu po ponad miesiącu wybrałam do lekarza, bo jednak żadne syropki mi nie pomagały. A dzisiaj w nocy myślałam, że płuca wypluję, bo miałam taki atak kaszlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, ze poszłaś!

Jak byłam w ciąży z Guciem, i były to ostatnie dwa tygodnie ciązy też takie cholerstwo miałam. Kasłałam całe noce, dosłownie. już nic nie pomagało a antybiotyku zaden lekarz nie chciał mi przepisać. Aż zaczełam mieć takie skurcze tchawicy, że się mało co nie przekręciłam...trwało to i trwało, aż urodziłam. miałam cesarkę i kaszel...boskie wspomnienia

Edytowane przez Irma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...