Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam się w nowym roku :D

 

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia noworoczne :D Wam też kochani wszystkiego najlepszego i oby wasze wszystkie marzenia w tym roku się spełniły :D :D :D

 

Wróciliśmy wczoraj. Było superowo :D Jeśli ktoś miałby ochotę pouczyć dzieci jeździć na nartach, to naprawdę serdecznie polecam to przedszkole

http://dimbo.pl/

 

Zostawialiśmy dziewczynki w nim na 5 godzin, w tym czasie uczyły się jazdy na nartach, kiedy się zmęczyły, szły na odpoczynek do domku, w którym były zabawki, kolorowanki itp. A my mieliśmy dzięki temu czas na jazdę na nartach i mogliśmy się wyszaleć :D.

 

Przedszkole jest o tyle super, że przyjmuje dzieci, które jeszcze w ogóle nie stały na nartach. W cenie jest sprzęt, czyli: narty, buty, kaski, więc nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów na wypożyczanie. Organizują również wyjazdy do Austrii i Włoch.

 

Powiem, że początkowo podchodziłam sceptycznie do tej formuły, bo bałam się, że dziewczynki nie wytrzymają tyle godzin, ale bezproblemowo dawały radę i nie mogliśmy ich zdjąć ze stoku. Przez 6 dni jazdy, I. zrobiła fenomenalne postępy w jeździe na nartach, czego na pewno nie dałyby jej jazdy indywidualne z instruktorem. Sama zjeżdża, skręca i zaczyna równolegle stawiać narty. O. po sześciu dniach (pierwszy raz w tym roku stanęła na nartach) również zaczęła powolutku sama zjeżdżać pługiem, hamować i skręcać.

W związku z tym postanowiliśmy iść za ciosem i jedziemy w połowie stycznia z dziewczynkami do Włoch, aby jeszcze się podszkoliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noworoczna Hejka :p

 

Przelookałam te stronke.... no bardzo fajnie to wygląda... :D pokazę Trzeszczacemu - to powinno nieco pomóc nam w starcie z nauką.... ;) zwłaszcza, że doczytałam, że wiek już mamy do tego słuszny, a sprzętu brak :o więc duuużo kłopotów odpada

 

gdzie byliście? Krynica czy Korbielów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia fajnie, że wyjazd się udał...

dzięki :D

 

A za powrót to foch....:mad:

ja też się focham:(

i o co się fochacie ? :rolleyes:

dziewuszki, tak naprawdę, to spieszyliśmy się do domu, aby uniknąć korków i zdążyć przed wieczorem zanim zacznie wszystko zamarzać na drogach. Jeszcze nie raz uda nam się spotkać, więc uśmiech na twarz i buźka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...