Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka Lidziu!

Szkoda mi że nie mam jak się z Wami spotykać, strasznie mi tego brakuje. Pracuje już do 16 więc w domu jestem dopiero koło 17 i na nic czasu nie ma. Weekendy to sprzątanie, pranie i prasowanie. Nuda. A Wasze domki pięknieją w oczach. Podglądam i kibicuję, ale nie zawsze mam czas pisać.

Nie mam też do żadnej z Was nr telefonu, bo mój poprzedni telefon przepadł bez możliwości odzyskania numerów. Proszę napiszcie na priva swoje nr telefonów.

 

Buziaki i wzystkiego dobrego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Lidziu!

Szkoda mi że nie mam jak się z Wami spotykać, strasznie mi tego brakuje. Pracuje już do 16 więc w domu jestem dopiero koło 17 i na nic czasu nie ma. Weekendy to sprzątanie, pranie i prasowanie. Nuda. A Wasze domki pięknieją w oczach. Podglądam i kibicuję, ale nie zawsze mam czas pisać.

Nie mam też do żadnej z Was nr telefonu, bo mój poprzedni telefon przepadł bez możliwości odzyskania numerów. Proszę napiszcie na priva swoje nr telefonów.

 

Buziaki i wzystkiego dobrego:)

jak się zrobi cieplej, to będzie trzeba skręcić jakieś spotkanko weekendowe, to wtedy się załapiesz :D

numer posłałam na PW, więc kontakt już do mnie masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny twoj dom Lidszu,ale o tym z pewnoscia wiesz;)Chcialam nieskromnie zapytac o brame garazowa.Jakiej jest firmy i jaki to kolor .Jak mozesz podac cene ,bede bardzo wdzieczna,bo bardzo mi sie podoba:)

MRS. CONSTR, bardzo dziękuję i cieszę się, że ci się u mnie podoba :D zapraszam częściej do podglądania i pisania :D

 

Brama garażowa to Normstahl Eurostyle z szerokimi panelami, w kolorze ciemny dąb, ale swoim kolorem idealnie pasuje do moich orzechowych okien

http://www.normstahl.pl/pl/produkty/bramy-garazowe/bramy-sekcyjne-gorne-euro/eurostyle-iso.html

 

moja brama ma wymiary 2375x5000 mm i jest wyższa od standardowych bram, bo zazwyczaj wysokość bramy to 2250x5000 mm i moja przez to była droższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...