Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wróciliśmy wczoraj przed północą. Wyjazd się udał bardzo, dziewczynki zachwycone i samodzielnie już jeżdżą :o :D Olga załapała bakcyla i w ogóle nie można jej było ściągnąć ze stoku. A najchętniej teraz jeździ pomiędzy tyczkami - chyba zawodniczka mi rośnie, bo lubi się ścigać :lol2: . Może uda mi się później zgrać film z jej wyczynami, to wam pokażę :D

 

Nooo to miałaś mały aparacik do robienia zdjęć w małym pomieszczeniu... :)

To połamania desek ;)

mały, ale i tak nie wyrobił ;)

dzięki :D

Bawcie się dobrze :)

dzięki :D

 

cudne te płyteczki!!!!ta mozaika ... wow !elewacja bomba:)

Iza, dziękuję bardzo :D

 

piknie u Ciebie :)

kiedy wprowadzka?

dzięki wielkie :D

przeprowadzkę planuję na kwiecień przed świętami i mam nadzieję, że się uda :)

 

Lidziunia miłego odpoczynku:) a gdzie jedziecie?? może będziecie blisko Wisły:lol2:

Wusia, dziękuję bardzo :D Blisko Wisły, to nie byliśmy, ale też na W ;) :lol2:

 

:jawdrop:

Jestem pod wrażeniem.

Łuczek super.

Łazienka będzie piękna.

Elewacja zapowiada się super. Taki dostojny zrobił się Twój domek.

Czekam na dalsze zdjęcia.

 

A teraz życzę miłego szusowania :)

Becia, dziękuję bardzo :D Cieszę się, że ci się podoba. Na żywo wygląda jeszcze ładniej - zapraszam na oglądanie :)

 

Lidzia duuużo śniegu pod nartami :):):)

dziękuję :D

 

Pięknie

dziękuję bardzo :D

 

No cudnie, elegancki domek będzie

Miłego zimowego wypoczynku

bardzo dziękuję :D

 

Udanego szusowania!!! :lol:

udany był bardzo :D

 

Cześć Lidszu :)

 

udanego białego szaleństwa :)

 

łazienka zapowiada się pięknie :cool:

Elena, dziękuję bardzo :D cieszę się, że się znowu pojawiłaś na forum :D

 

Lidzia a gdzie jedziecie?

Byliśmy we Włoszech w Kronplatz. Był to wyjazd organizowany przez firmę http://www.dimbo.pl. Jest narciarskie przedszkole dla dzieci, które uczy maluchy od zera. Jestem z nich bardzo zadowolona, ponieważ moja Olga po 8 dniach nauki jazdy zaczęła samodzielnie zjeżdżać pomiędzy tyczkami :o :D

 

udanego wypoczynku i czekamy na relacje po powrocie

dziękuję bardzo :D

 

Lidka,

Jak zwykle super postepy na twojej budowie. Bardzo bardzo gratuluje.

 

czy jestes zadowolona z okiem i drzwi? jesli tak to mozesz polecić jakis kontakt?

pozdrawiam

m

dziękuję bardzo :D

Z okien i drzwi jestem bardzo zadowolona, a zamawiałam je u forumowego Starego, namiary mogę przesłać na PW. Zarówno obsługa jak i jakość drzwi i okien bez zarzutu. Serdecznie naprawdę polecam.

 

Lidzia już jesteś??????????

już jestem :D

ale za bardzo nie mam dzisiaj czasu, bo moja mama wyprawia dzisiaj swoje imieniny, więc będę musiała popołudnie spędzić z gośćmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie !!!!!!!!!!!!! ile można się wczasować ;)

co najmniej jeszcze tydzień ;)

 

A machałaś do mnie chociaż jak jechałaś??????????

coooooo ty - to jest samochodowy spioch ;)

Nie gadj Zuza, że spała i nawet nie pomachała...

A ja wiedziałam, że mniej więcej koło 20-21.00 będzie jechała koło mnie... i móże wstąpi na kawkę...

A tu psińco.....

Wiola, pisałam ci przed wyjazdem, że będę koło ciebie przejeżdżać koło 1 w nocy, więc na kawę to już za późno. Nie wiem skąd ci się wzięła 20-21 :rolleyes: Z Warszawy wyjeżdżaliśmy dopiero o 22:30 i nawet nie wiem czy przejeżdżaliśmy koło ciebie, bo spałam :p Wiem tylko, że jechaliśmy przez Wrocław na Zgorzelec.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodniczka mała z tej Olguni :cool:

Żebyś wiedziała :D Wyobraź sobie, że we Włoszech została przydzielona do grupy, w której instruktorem był Dawid i zrobiła wielką aferę, bo nie chciała z nim jeździć, tylko z Adamem (z którym jeździła w Korbielowie, a który we Włoszech dostał bardziej zaawansowaną grupę). W końcu panowie musieli się wymienić grupami i tak Olga (lat 3,5) postawiła na swoim i zmusiła Adama do jazdy z nią :o :lol2:

 

Zapraszam do siebie na zlocik :)

Lecę do ciebie, aby sprawdzić kiedy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku mogę zrobić jedno wielkie buuuu...:cry: i pojechać na ferie z Młodą do Żywca/Korbielowa/Szczyrku, bo Księciunio nie da rady, a ja żeby wyjechać muszę zabrać psy oprócz Młodych ze sobą...:(

to ja z tobą zrobię buuuuu :cry: ale za to czytałam, że masz piękny nowy samochodzik, gratulejszyn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek po wywczasach:)

 

a co tam w domku się porobiło?:)

hejka :D

 

w domku zrobiło się dużo :D : robią się łazienki na górze - tzn. dzieci i nasza. Jutro postaram się pstryknąć zdjęcia :D

jest też już zaczątek barierek na balkonach, ale nie wiem kiedy się będą kończyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...