Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

dokładnie. u nas ten pan, którego przez 3 miesiące namawiałam, ma puste 3 działki przy naszej ulicy i oczywiście nie ma zrobionych wcinek, więc też powinien być zainteresowany rozwiązaniem problemu, ale on stwierdził, że się nie nikt tam nie będzie budował, więc mu to nie potrzebne :mad: W między czasie syn się ożenił i zaczął przebąkiwać, że chciałby może na jednej z działek się budować i pan jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienił zdanie i podpisał z nami akt.

Punkt widzenia zmienia się zależnie od punktu siedzenia :)

 

Cze Lidzia :)

 

Już zagazowana czy jeszcze nie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Punkt widzenia zmienia się zależnie od punktu siedzenia :)

 

Cze Lidzia :)

 

Już zagazowana czy jeszcze nie???????

jak widać jeszcze dycham ;) :lol2:

 

zagazownie będzie najprawdopodobniej we wtorek lub środę. Jutro wieczorem powinnam wiedzieć kiedy ta wielka chwila nastąpi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia czy Ty od wewnętrznej strony drzwi zewnętrznych masz jakąś listwę maskującą łączenia naświetla z framugą drzwi?Pytam bo mam drzwi Cala z naświetlem bocznym i podczas montażu zauważyłam ze na boku naświetla jest lekki odprysk.Gość powiedział że to nic nie szkodzi bo będzie zakryte własnie listwą maskującą wiec odebrałam montaż podpisując protokół (listwę ma mi montować na wiosnę jak beda lepsze temperatury) Teraz jak oglądam zdjęcia innych forumowiczow nie widze zadnych listw w tym miejscu i sie zastanawiam czy tez doklejali je pózniej czy nie sa one konieczne a naklejane tylko w przypadku jak u mnie kiedy wykryje sie jakies "uszczerbki"

Jak popatrze od środka to widze mała prześwitujacą szczeline na zewnatrz w miejscu doklejania tego naświetla do framugi drzwi wiec niby logiczne ze powinno dać się tam jakaś maskownice ale może miałam kijowych montażystow? Porsze napisz jak to jest u Ciebie bo coś zaczełam sie denerwować zwłaszcza że drzwi kosztowały prawie tyle co brama garażowa :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusku, co prawda moje drzwi nie są Cala, ale nie mam żadnej listwy maskującej przy naświetlu. Drzwi przyjechały w całości już złożone, tzn. drzwi + doświetle i tak je panowie zamontowali. Nie mam też żadnego prześwitu pomiędzy drzwiami, a doświetlem. Jak jutro będę na budowie, to zrobię ci zdjęcie moich drzwi od wewnątrz, to zobaczysz jak wyglądają.

 

Trochę to dla mnie dziwne, że masz mieć jakąś listwę maskującą. Może zadzwoń do producenta i się zapytaj, czy tak powinno być.

 

Może zapytaj się też Mario31, bo jej drzwi są chyba z Cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...