Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

mniam, mniam.Cieszę się, że udało się dopiąć umowę gazową!!!!.

Czekam na fotorelację z uruchomienia pieca:)

Łazienki fajne, ale to juz wiesz:)

eche eche eche Lidziunia gratulacje gazu:) eche eche eche łazienki super a dziewczynek rewelacja:)

ogromniaste dzięki dziewczyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam siemensa ale jeszczenie testowałam;) ale Kasica bardzo swojego chwali;)

 

a dla I. jak boli to są takie super krople do ucha Otinum ale są na receptę chociaż laryngolog co nm je przepisała powiedziała że nie wie czemu a świetnie działają przeciwbólowo na bolące uszko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pralkę to tym na rękach nosiła, gdyby nie była taka cieżka ;)

Już kiedyś rozpływałam sie w ochach i achach na jej temat

Siemens S 14 7B. Dużo programów i rożnych funkcji. Duży ośmiokilowy bęben. Do kompletu jest też suszarka, ale na razie wieszanie prania az tak bardzo mnie nie drażni ( czyt=nie narzekam na nadmiar wolnej gotowki ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam siemensa ale jeszczenie testowałam;) ale Kasica bardzo swojego chwali;)

 

a dla I. jak boli to są takie super krople do ucha Otinum ale są na receptę chociaż laryngolog co nm je przepisała powiedziała że nie wie czemu a świetnie działają przeciwbólowo na bolące uszko:)

dzięki Wusia :D

 

I. jak ma zapalenie ucha, to zazwyczaj ją nie boli, a nawet jeśli, to nie jakoś drastycznie. Mam te kropelki, o których pisałaś i wczoraj jej podawałam. Dostała dzisiaj antybiotyk i mam nadzieję, że zwalczy to zapalenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pralkę to tym na rękach nosiła, gdyby nie była taka cieżka ;)

Już kiedyś rozpływałam sie w ochach i achach na jej temat

Siemens S 14 7B. Dużo programów i rożnych funkcji. Duży ośmiokilowy bęben. Do kompletu jest też suszarka, ale na razie wieszanie prania az tak bardzo mnie nie drażni ( czyt=nie narzekam na nadmiar wolnej gotowki ;) )

Z opisu już mi się podoba, dzięki :D

najważniejsze, że ma 8 kg bęben, bo teraz mam 5 kg i jest dla nas zdecydowanie za mały :lol2:

lecę o niej poczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, ale pralki są teraz takie mądre, że pobierają wody i prądu do ciężaru prania. Jak mam bardzo pilną potrzebę to wrzucam jedną kieckę i git :) W 15 minut też mi upierze coś co nie jest brudne, ale na przykład ukurzone czy nieświeże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja to tez Siemens, ale mniejszy, 5,5 kg - ja z kolei mialabym problem z wypelnieniem takiego duzego bebna, bo jestem maniaczka dzielenia prania na dzinsy, czarne, kolorowe, czerwone, biale, biale do gotowania, reczniki itd. itd. :D

ło matko, jak ja bym tak miała pranie dzielić jak ty, bo musiałabym codziennie prać :lol2:

przy dwóch osobach, to jeszcze da radę tak robić, ale jak ma się dzieci, to łachów jest tak dużo do prania, że szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu, ale powiem Ci, że patent dzielenia prania na ciemne, kolorowe i biale jest naprawde dobry. Odkąd tak robię to widzę, że czarne spodnie sa czarne ( bo wlewam płynu do ciemnych ubrań) białe sa białe a nei szare, a kolory żywe. Wiem, że więcej roboty, ale warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu, ale powiem Ci, że patent dzielenia prania na ciemne, kolorowe i biale jest naprawde dobry. Odkąd tak robię to widzę, że czarne spodnie sa czarne ( bo wlewam płynu do ciemnych ubrań) białe sa białe a nei szare, a kolory żywe. Wiem, że więcej roboty, ale warto

wiem, że warto. Może jak się przeprowadzimy, to w końcu dorobię się koszy, w których będę sortować pranie na kolory, białe i czarne. Teraz to sobie tym głowy nie zaprzątam, bo moja pralka i tak już ledwo dycha i nie ma żadnej różnicy, co do niej wrzucę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...