Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to super, bo ja chciałabym właśnie białą

 

 

a już Ci miałam zazdrościć czarnej :D ale u mnie małż veto postawił na czarną pralkę :) jedno z nielicznych zresztą, więc musiałam ulec....

 

no to już wiem, czego pozazdroszczę - młynka do odpadów - u mnie pod zlewem zbyt mała szafka, żeby pomieścić wszystkie potrzebne ustrojstwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam simensa od 5 może 6, albo i 7 lat... bożesz.... jak ten czas zasuwa...... i nie narzekam... Pierze jak ta lala... a mam tylko 6kg.... Ma wszystko co potrzeba, pranie z odroczona godzina... , bielizny, wełny i takie tam.... Na szybki program i baaardzo wolny i taki normalny na 40* też... I wiecie co... wcale z połowy tych dynksów z pralki nie korzystam, bo albo mi się nie chce, albo, jak piorę to mam czas powiesić... albo po prostu muszę. I segreguję pranie... ciemne z ciemny, białe i kolorowe oraz czerwone....Nic nie mam zafarbowane i jest git :)

 

A z pralki jestem baaaardzo zadowolona :) Polecam simensa w każdej odsłonie....

Suszarkę mam taką z linkami, więc się nie wypowiem....

Z lodówek znów Liebherr... jest super... sprawuje se też z sześć lat bez zarzutów :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, ale pralki są teraz takie mądre, że pobierają wody i prądu do ciężaru prania. Jak mam bardzo pilną potrzebę to wrzucam jedną kieckę i git :) W 15 minut też mi upierze coś co nie jest brudne, ale na przykład ukurzone czy nieświeże.

 

Kasia, moja tez tak ma. Jestem z niej mega zadowolona. Ma 1200 obrotow, w zasadzie suche pranie sie wyciaga - sztuczne jest suche zaraz, reczniki, posciel potrafia wyschnac w pol dnia. Dlatego nie mam juz takiego cisnienia na suszarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lec :) od razu powiem, ze w niej nie ma szału z wirowaniem, bo jest mi to nie potrzebne, bo mi strasznie miętosi ;) ubrania. Teraz mam 1000 obrotów i nigdy nie użyłam wićej niż 800 :) więc te 1400 toooo aż nadto :) ale co kto lubi :) wolałam się skupić nad bajerami związanymi z elektroniką wagową :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu,

pięęękne drzwi wejściowe... Zdradzisz co to i gdzie można zakupić?

Zamierzam budować Południowy z tej samej pracowni, więc będę Cię podglądać i czasem pytać. Super Ci ten Topaz wyszedł. Pozdrawiam

Bami, witaj i oczywiście zapraszam częściej do komentowania :D

 

Drzwi są firmy StolPaw, model STOL07

http://www.stolpaw.com.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne

 

Ja swoje zamawiałam przez forumowego Starego, ale on chyba działa tylko w okolicach stolicy.

 

Zakładaj dziennik, to będę ci kibicować w zmaganiach budowlanych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...