Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

Witam wszystkich

 

byliśmy dziś u Lidszu i powiem szczerze, że w rzeczywistości jest duuuuużo lepiej niż na zdjęciach ( tylko nie zjeżdrzajcie się wszyscy na raz ) choć zdjęcja super !!!

fajne rozwiązania co do zmian w projekcje i ciekawe wykończenie

 

bardzo dziękujemy za poświęcony czas i wskazówki

Pozdrawiamy gorąco

 

ps. proszę rozwarzyć zamianę na domy, u nas cągle jeszcze można zrobić odkurzacz centralny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich

 

byliśmy dziś u Lidszu i powiem szczerze, że w rzeczywistości jest duuuuużo lepiej niż na zdjęciach ( tylko nie zjeżdrzajcie się wszyscy na raz ) choć zdjęcja super !!!

fajne rozwiązania co do zmian w projekcje i ciekawe wykończenie

 

bardzo dziękujemy za poświęcony czas i wskazówki

Pozdrawiamy gorąco

 

ps. proszę rozwarzyć zamianę na domy, u nas cągle jeszcze można zrobić odkurzacz centralny ;-)

bardzo dziękuję za komplementy mojego domku oraz za odwiedziny :D

 

mam nadzieję, że pomogłam rozwiązać pewne wasze dylematy :)

 

na zamianę domu się piszę, bo nie chciałabym w najbliższym czasie przechodzić okresu budowlanego takiego jak wy teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia, ale zmiany od tego co ostatnio widziałam. Super :)

 

rzuciło mi się, że w czwartek będzie jakiś mini objazd, może i do mnie wpadniecie na herbatkę? niewiele się zmieniło, ale zapraszam :)

Sylwia, jeszcze nie wiadomo na 100% czy objazd będzie we czwartek, ale jeśli tak to postaramy się wpaść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia co tam nowego u Was?

panowie glazurnicy skończyli :D :D :D jutro pojadę na budowę i mam nadzieję, że będę mogła w końcu pokazać naszą małżeńską łazience w całej odsłonie :D

 

poza tym schody zamówione i będą na początku kwietnia. w przyszłym tygodniu wchodzą panowie malarze, a po nich będą się układać podłogi. Mam nadzieję, że w kwietniu mój drugi mąż zamontuje nam kuchnię, garderoby i szafę wnękową. Aaaa i jeszcze może przed świętami będą drzwi wewnętrzne

 

Ufff, to chyba wsio na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że wszystko idzie zgodnie z założeniem :) ale nie leń się i dawaj fotki ;)

 

moje drzwi są gotowe - mam nadzieję że obie będziemy z AGSTYLE zadowolone :)

nie lenię się :p

 

fotki będą jutro, bo panowie wczoraj do późnego wieczora pracowali, więc nie miałam jak pstryknąć.

 

Byłam dzisiaj we flugerze i wzięłam parę próbek farb, bo I. wymyśliła sobie, że chce mieć jedną ze ścian w pokoju w pasy niebiesko-fioletowe :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana jak chcesz mieć meble w rozsądnym czasie a nie np w zimę to fonuj do R ;)

 

a pasy to fajna sprawa tylko ciężko Ci będzie zgrać te dwa kolory

ty mnie nie denerwuj z ta kuchnią lepiej, dobra ? :p

 

kupiłam kilka próbek farb i jutro będę maziać

 

Zu, czy ja mogłabym wpaść do ciebie w piątek, aby pooglądać nowości u ciebie i dogadać do końca kuchnię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mnie nie denerwuj z ta kuchnią lepiej, dobra ? :p

 

kupiłam kilka próbek farb i jutro będę maziać

 

Zu, czy ja mogłabym wpaść do ciebie w piątek, aby pooglądać nowości u ciebie i dogadać do końca kuchnię ?

 

ja nie umiem denerwować :rolleyes:

 

kochana WPADAJ !!!! tylko o której ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...