Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wydaje mi się, że 85 tyś za robociznę, to dość dużo w obecnych czasach. Nie wiem jakie opinie ma ekipa i jaki zakres robót w to wchodzi, ale poszukaj może jeszcze tańszej.

Zlew w kuchni będę miała z boku okna, ale nie ze względu na zachlapane okna, a dlatego, że w ogóle nie chciałam mieć pod oknem zlewu, a mój mąż tak - wyszedł więc kompromis. O zachlapane okna przy zlewie bym się nie bała. Miałam okno przy zlewie w mieszkaniu i nic mi się nie chlapało.

 

Stan surowy otwarty to fundament, ściany zewnętrzne, ściany działowe, kominy, schody, dach, rynny. Mam jeszcze jedną ofertę, nieco pozornie tańszą, ale niestety firma daje swoje materiały, więc nie mam szans na zwrot Vat tak więc biorąc to pod uwagę to relatywnie drożej by mnie to wyniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan surowy otwarty to fundament, ściany zewnętrzne, ściany działowe, kominy, schody, dach, rynny. Mam jeszcze jedną ofertę, nieco pozornie tańszą, ale niestety firma daje swoje materiały, więc nie mam szans na zwrot Vat tak więc biorąc to pod uwagę to relatywnie drożej by mnie to wyniosło.

rozumiem, że skoro w cenę wchodzą rynny, to na dachu będzie też dachówka ? jeśli tak, to cena nie jest znowu taka wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lidziu -) ;)

 

Dawno mnie u Ciebie nie było, a Tu taaakie postępy! Idziesz jak burza... :o:cool:

 

Łazienki wychodzą prześlicznie!!! :yes:

Mario, cieszę się, że wpadłaś i że łazienki ci się podobają :D

czytałam, że wyjazd na narty się udał - super :D

 

nie wiem, czy idziemy jak burza, ale całe szczęście cały coś się dzieje i do przeprowadzki coraz bliżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że skoro w cenę wchodzą rynny, to na dachu będzie też dachówka ? jeśli tak, to cena nie jest znowu taka wygórowana.

 

SSO to oczywiście również położenie dachówki ceramicznej. Ciekawa jestem w jakiej kwocie zamyka się Topaz końcowo, bo jak widzę, to chyba dość znacznie odbiegnie cenowo od kosztorysu podanego na stronie pracowni projektowej. Wiadomo, że pewnie zawsze jest rozjazd z uwagi na klasę zastosowanych materiałów, ale mnie interesuje taka średnia półka. Jeżeli ktoś jeszcze może podać koszt SSO Topaza to będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...