Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidziu przepięknie u Ciebie! :yes::cool:

Domek z zewnątrz śliczny - nie wiem tylko dlaczego, ale byłam przekonana, że miałaś dawać cegiełkę czy drewno....?! :rolleyes:

 

pokoje dziewczynek są pomalowane na śliczny lawendowy kolor i jedna ze ścian jest pomalowana w pasy. Obydwa pokoje wyglądają tak samo, ale tak to jest jak młodsza córcia wzoruje na starszej ;)

 

Skąd ja to znam...! :cool:

U mnie też wszystko musi być "to siamo' co u starszej siostry...! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu przepięknie u Ciebie! :yes::cool:

Domek z zewnątrz śliczny - nie wiem tylko dlaczego, ale byłam przekonana, że miałaś dawać cegiełkę czy drewno....?! :rolleyes:

Maryś, cieszę się, że się nasz domek podoba :D Projekt zakładał drewno i klinkier na elewacji. Klinkieru miało nie być od samego początku, bo mi się nie podoba, a nad drewnem bardzo długo się zastanawialiśmy, ale w końcu zrezygnowaliśmy. Za to będą dwa drewniane tarasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cud miód! :cool:

Szczerze zazdraszczam - planuję zrobić kiedyś taras przy basenie, ale zarówno pierwsze, jak i drugie, to pieśń przyszłości...:rolleyes:

 

Skoro łazienki już są, cały dom pomalowany, podłogi "się robią" (albo lada moment zaczną), to ja poproszę coś więcej o kuchni!

Napisz jaki w końcu wybrałaś fornir, no i kiedy montaż..!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia,

paski w dechę - podejrzewam, że dziewczynki zachwycone :-) łazienka przy sypielni super - a mozaika na wannie robi wrazenie:-)

bardzo spodobal mi sie zlew jaki wyb raliście. w ogole z niecierpliwoscia czekam na częśc zwiazaną z kuchnia w twoim dzienniku. jestem potwornie ciekawa jak ją zaplanowaliscie w sensie sprzetów i jakie meble wybraliście. Moze pochwalisz sie swoją kuchnią? czekam z niecierpliwoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cud miód! :cool:

Szczerze zazdraszczam - planuję zrobić kiedyś taras przy basenie, ale zarówno pierwsze, jak i drugie, to pieśń przyszłości...:rolleyes:

 

Skoro łazienki już są, cały dom pomalowany, podłogi "się robią" (albo lada moment zaczną), to ja poproszę coś więcej o kuchni!

Napisz jaki w końcu wybrałaś fornir, no i kiedy montaż..!?

Kuchnia mam nadzieję, że będzie się montowała przed świętami, ale nie wiem, czy się nią pochwalę, bo nie będzie miała blatu ;) A kolorystycznie będzie bardzo zbliżona do twojej :oops:, bo mój mąż jak ją zobaczył, to się w niej zakochał i nie chciał słyszeć o innej. Ja miałam dwa typy - cała biała, bądź jak twoja. A że nie potrafiłam wybrać, więc mąż zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia,

paski w dechę - podejrzewam, że dziewczynki zachwycone :-) łazienka przy sypielni super - a mozaika na wannie robi wrazenie:-)

bardzo spodobal mi sie zlew jaki wyb raliście. w ogole z niecierpliwoscia czekam na częśc zwiazaną z kuchnia w twoim dzienniku. jestem potwornie ciekawa jak ją zaplanowaliscie w sensie sprzetów i jakie meble wybraliście. Moze pochwalisz sie swoją kuchnią? czekam z niecierpliwoscia

Fąfalska, bardzo dziękuję za pochwały :D

 

Kuchnią się jeszcze nie mogę pochwalić, bo jej jeszcze nie ma. Mam nadzieję, że jak mój drugi mąż się wyrobi, to szafki staną przed świętami w kuchni. A wiem, że zapracowany biedaczek jest okrutnie, to nawet nie mam serca, aby się dowiadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia fajne te paski:):):)

dziękować :D

 

Pokoje dziewczynek zapowiadają się ciekawie.

U mnie młodsza też chce mieć tak jak starsza, tylko ta się nie zgadza. U nas wyjdzie chyba tak, że meble będą w miarę podobne, natomiast kolorystyka będzie inna. Moja starsza w ferie zimowe zrobiła sobie makietę swojego pokoju :)

Twoje dziewczynki są starsze, więc i pewnie łatwiej wytłumaczyć. Moja młoda zołza jak się uprze i powie, że chce take same to musi być take same i kropka. Całe szczęście pokoje różnią się między sobą wizualnie i będą na pewno miały inne ustawienie mebli, więc nie będą jednakowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po 24 latach mieszkania u moich rodziców na poddaszu użytkowym, powiedziałam kategoryczne NIE skosom w domu i naprawdę jestem mega szczęśliwa. Pokoje są duże i ustawne (to też zasługa tego, że nie mamy nigdzie grzejników ;)), nie ma problemu, czy pod skosem zmieści się zagłówek łóżka, itp., itd.

Lidszu, oj miałam to samo w moim pierwszym mieszkanku poddaszowym, waliłam głową w kuchni jak kroiłam chleb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia mam nadzieję, że będzie się montowała przed świętami, ale nie wiem, czy się nią pochwalę, bo nie będzie miała blatu ;) A kolorystycznie będzie bardzo zbliżona do twojej :oops:, bo mój mąż jak ją zobaczył, to się w niej zakochał i nie chciał słyszeć o innej. Ja miałam dwa typy - cała biała, bądź jak twoja. A że nie potrafiłam wybrać, więc mąż zdecydował.

 

To bardzo mi miło...:oops::rolleyes:

A też będziesz miała palisander..?!:cool:

 

 

Kuchnią się jeszcze nie mogę pochwalić, bo jej jeszcze nie ma. Mam nadzieję, że jak mój drugi mąż się wyrobi, to szafki staną przed świętami w kuchni. A wiem, że zapracowany biedaczek jest okrutnie, to nawet nie mam serca, aby się dowiadywać.

 

To Ty Kochana masz dwóch Mężów..!? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...