Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidziu, tak sobie siedzę i myślę o moim prysznicu.

Te wnęki u Ciebie powstały poprzez zabudowę gk czy wybiłaś ścianę? (nie uśmiecha mi się zmniejszać całego prysznica dla jednej, dwóch półeczek) i mają jakiś spadek (coby woda nie zalegała?)

 

Ty masz przy wszystkich wc słuchawki prysznicowe??? (pierwsze widze)

 

I jeszcze mam pytanie TOTALNEGO laika.

Muszę kupić boxy do podtynkowych baterii do prysznica, a z moim hydraulikiem to się tak pod górkę rozmawia, że wolę tu pytać (coby mnie od głupich blondynek nie wyzwał)

Jak już jest ten box i sama bateria (planuję kludi albo grohe) to to się pomiędzy sobą czym podtynkowo łączy? Są te elementy w zestawie baterii albo boxu.

Oczywiście bym się dowiedziała w jakimś sklepie, ale że wszystko przez internet zamawiam, to nigdzie nie mogę znaleźć info nt.

No i czy to jest tak faktycznie że do każdej baterii jest dedykowany konkretny box (nie chodzi mi o obecność termostatu bądź nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia, jak kupujesz element podtynkowy i baterię (element natynkowy) tego samego producenta to wszystko masz w zestawie i o nic Cię głowa nie boli - no, o ile fachowiec ma już doświadczenie z podtynkami, bo u nas się jeden wycofał, podtynki go widać przerosły ;)

 

do każdej baterii jeden box, przynajmniej nie spotkałam się z takim rozwiązaniem, że na jednym elemencie podtynkowym jedzie bateria umywalkowa, wannowa i jeszcze w prysznicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Elena wlaśnie o to mi chodziło (czy tam są te wszystkie rureczki, przewodziki i inne nakrętki)

Nienawidzę i szlag mnie trafia jak kupię coś i się okazuje że brakuje jakiejś dupereli i jak zwykle "skąd ja miałam to wiedzieć"

 

A tak, że do każdej baterii osobny box, to tak. Chodziło mi raczej o to czy musi być konkrenty typ do baterii grohe i czy tylko grohe, a już kludi nie.

Ale na chłoski rozum, pewnie musi :) zreszta nie zamierzam kombinować ;)

 

No to ja dziękuję jak hydraulicy są tacy obcykani :bash:

Nie miała baba co robić, wymyśliła sobie dom:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu, tak sobie siedzę i myślę o moim prysznicu.

Te wnęki u Ciebie powstały poprzez zabudowę gk czy wybiłaś ścianę? (nie uśmiecha mi się zmniejszać całego prysznica dla jednej, dwóch półeczek) i mają jakiś spadek (coby woda nie zalegała?)

 

Ty masz przy wszystkich wc słuchawki prysznicowe??? (pierwsze widze)

 

I jeszcze mam pytanie TOTALNEGO laika.

Muszę kupić boxy do podtynkowych baterii do prysznica, a z moim hydraulikiem to się tak pod górkę rozmawia, że wolę tu pytać (coby mnie od głupich blondynek nie wyzwał)

Jak już jest ten box i sama bateria (planuję kludi albo grohe) to to się pomiędzy sobą czym podtynkowo łączy? Są te elementy w zestawie baterii albo boxu.

Oczywiście bym się dowiedziała w jakimś sklepie, ale że wszystko przez internet zamawiam, to nigdzie nie mogę znaleźć info nt.

No i czy to jest tak faktycznie że do każdej baterii jest dedykowany konkretny box (nie chodzi mi o obecność termostatu bądź nie)

Monika, przy kibelkach to nie są słuchawki prysznicowe, tylko bidetty. To zamiast bidetu, bo nie miałam na nie miejsca, a zresztą wolę takie rozwiązanie (przynajmniej jeden mebel mniej do sprzątania ;)). To są bidetty firmy Tres, jeśli byłabyś zainteresowana.

 

Wnęka na półeczki powstała w wyniku wolnej wnęki pomiędzy kominem, a ścianą, tak więc nie musiałam zmniejszać prysznica. A czy półeczki mają jakiś spadek, to nawet nie wiem, bo nie wpadłam na to, aby miały.

 

Jeśli chodzi o baterie i boxy, to powinny być raczej z jednej firmy, bo każda ma swoje unikatowe rozwiązania. Jak kupujesz baterię podtynkową, to powinna mieć już wszystkie potrzebne elementy do przyłączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleeee faaaaajnie

Nie zazdroszczę im pracy w tę pogodę

Oczywiście czekam na fotorelację :)

Gratuluję kolejnego ukończonego etapu!

ja też im nie zazdroszczę, ale skoro nie byli tego w stanie skończyć w zeszłym roku, to niech cierpią :p

 

A w piątek wchodzą parkieciarze, jupiiii :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że już jutro będę się mogła pochwalić domkiem w całej okazałości :D

 

jak ja się ciesze, że te rusztowania w końcu znikły :)

 

Boziu... Nie mogę się doczekać! :D

Tylko proszę zrobić fotkę z każdej strony i pod każdym kątem -) :lol2:

 

 

Wcale Ci się nie dziwię, że się cieszysz - teraz dopiero widać domek w całej okazałości, prawda..!?:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...