Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

Noooo, jakie tempo!

Kuuuurcze, Lidziu, ale zazdroszę. Że wybrane, że klepnięte, że nie masz już tego na głowie ...

Kto u Ciebie układa? Ja już wiem, że gdybyśmy się zdecydowali na Parkiet Studio układałby u nas pan Roman B. (kontaktowano się z nim, bo u nas trzeba zrobić stopień do salonu z litego dębu ... zrobić to nic, ale wykończyć tak jak parkiet)

 

Chyba mieli rację panowie, że przed świętami skończą.

Bardzo ładnie to wygląda :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Lidszu!

GRATULUJĘ PIĘKNEGO DOMKU!

WASZA PODŁOGA NA FOTKACH TO DĄB ELEGANCE pisałaś, ale selekcjonowany, czy tak? Podobno nielakierowany-będą go panowie lakierowali? Czy dobrze zapamiętałam, że są z PARKIET STUDIO? Nie bardzo mam kiedy poczytać ten wątek...Tak tu wpadłam na chwilkę...

Napisz proszę, jakiego producenta jest ten dąb i gdzie go kupiłaś? Jaką ma grubość i ile warstw, długość, szerokość itp. Mam kupić jakieś jasne podłogi i mam tylko tydzień na wybór... Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu!

GRATULUJĘ PIĘKNEGO DOMKU!

WASZA PODŁOGA NA FOTKACH TO DĄB ELEGANCE pisałaś, ale selekcjonowany, czy tak? Podobno nielakierowany-będą go panowie lakierowali? Czy dobrze zapamiętałam, że są z PARKIET STUDIO? Nie bardzo mam kiedy poczytać ten wątek...Tak tu wpadłam na chwilkę...

Napisz proszę, jakiego producenta jest ten dąb i gdzie go kupiłaś? Jaką ma grubość i ile warstw, długość, szerokość itp. Mam kupić jakieś jasne podłogi i mam tylko tydzień na wybór... Z góry dziękuję.

Dziękuję bardzo za komplementy :D

 

Dąb jest selekcjonowany, więc bez sęków. Parkiet jest już lakierowany. Deski kupowaliśmy w VipParkiet w TTW Opex, a producentem jest FinishParkiet, bądź Jawor Parkiet http://www.vipparkiet.pl . Jest do deska dwuwarstwowa (na ogrzewanie podłogowe), grubość 11mm, długości ani szerokości nie pamiętam. Wejdź sobie na ich stronę i sprawdź dokładne wymiary. Jeśli chcesz jasne podłogi, to sprawdź sobie jesion selekcjonowany, bądź jakiś parkiet bielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...