Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za życzenia :D

 

Święta i po świętach :) Szkoda, że nie udało nam się przeprowadzić, ale teraz będziemy mogli sobie na spokojnie dopieszczać nasz domek :D

 

Moje młodsze dziecko mnie dziś niesamowicie robawiło :lol2: Za tydzień ma urodziny i na pytanie co by chciała dostać, odpowiedziała: "kulczyki (czyt. kolczyki)-koniecznie chce sobie przekłuć uszy :o, dwa pamiętniki z Hello Kitty, kubek do herbaty z Hello Kitty oraz różową szminkę w kolorze czerwonym" :lol2:

Jeśli ktoś wie, gdzie mogę dostać różową pomadkę w kolorze czerwonym, to bardzo proszę o namiary ;) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kulczyki to poważna sprawa:)

A jeśli chodzi o różową szminkę w kolorze czerwonym to czasami nie jest opakowanie różowe a pomadka czerwona... jeśli jest to HK....

 

Masz dorastającą już "nastolatkę" Lidszu :)

O nie, nie kochana, zbyt łatwe by to było :lol2: to ma być w środku różowa pomadka w kolorze czerwonym :lol2:

 

Ona w ogóle ma różne śmieszne powiedzonka. Np. " poproszę herbatę z cytryną, ale bez cytryny" - jakby ktoś nie rozumiał, to ma być herbata z plasterkiem cytryny, który przed piciem trzeba wyjąć :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz teraz zagwostkę z tą szminą a może są gdzieś jakieś dwukolorowe

moja dostała kolczyki rok temu na 3 urodzinki i była bardzo dzielna przy przekłuwaniu a jak zobaczyła co ma w uszach to zarządała żeby jej to wyjąć a jak chciałam zapłacić babce za przekłucie to moje dziecko powiedziało mamo nie płać bo ja już nie chcę kolczyków :lol2:

całe szczęście szybko jej przeszło a teraz na każde urodziny i imieniny dostaje od babci nowe kolczyki i jest mega zadowolona że ma ich więcej ode mnie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się też właśnie zastanawiam nad przekłuciem uszu Zu na 3 -latka :rolleyes: kolczyki już nawet czekają bo dostała śliczne na chrzest....

 

a z herbata to Małą rozumiem jak najbardziej, bo ja też tak mam piję tylko z cytryną ale bez:D

to myślę, że byście się świetnie dogadały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona w ogóle ma różne śmieszne powiedzonk. Np. " poproszę herbatę z cytryną, ale bez cytryny" - jakby ktoś nie rozumiał, to ma być herbata z plasterkiem cytryny, który przed piciem trzeba wyjąć :rotfl:
Nie widzę w tymnic śmiesznego :no: Sama tak robię :yes: ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...