Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidka, przygotowuję się do elewacji.

Możesz mi napisać jaki masz tynk?

Polecasz swoją ekipę, albo masz namiar na jakąś sensowną?

Becia, u mnie sprawa z tynkiem jest trudna, bo najpierw mam tynk (nie pamiętam jakiej firmy) w kolorze kanarkowym, a potem na niego mam położoną farbę elewacyjną Ceresitu w kolorze śmietankowym. Tynk jest na pewno silikatowy.

 

Co do ekipy, to generalnie byłam zadowolona z ich roboty, ale sama ekipa działała mi na nerwy, szczególnie jej właściciel. Tak więc chyba ich nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becia, u mnie sprawa z tynkiem jest trudna, bo najpierw mam tynk (nie pamiętam jakiej firmy) w kolorze kanarkowym, a potem na niego mam położoną farbę elewacyjną Ceresitu w kolorze śmietankowym. Tynk jest na pewno silikatowy.

 

Co do ekipy, to generalnie byłam zadowolona z ich roboty, ale sama ekipa działała mi na nerwy, szczególnie jej właściciel. Tak więc chyba ich nie polecę.

 

Ok, dzięki.

Właśnie się zastanawiam czy lepiej dać tynk i malować czy jednak barwiony w masie.

A co do rodzaju to nie wiem, który lepszy :-?

Jeśli ekipy nie polecasz w 100% to rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Właśnie się zastanawiam czy lepiej dać tynk i malować czy jednak barwiony w masie.

A co do rodzaju to nie wiem, który lepszy :-?

Jeśli ekipy nie polecasz w 100% to rozumiem :)

najlepiej dać tynk barwiony w masie, bo za pomalowanie tynku farbą trzeba dodatkowo zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim kierbudem był nasz kolega, który generalnie prowadzi tylko i wyłącznie duże budowy developerskie, ale dla nas zrobił wyjątek.

Tak, mam podłogówkę w całym domu. Na podłogach mam deskę dwuwarstwową z FinishParkietu.

 

Oj to szkoda :-) Może dałby się namówić :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy są zadowoleni z Misiaczkow.

Hejka Lidziu, co tam wyprawiasz na budowie/domu?

Hej Myszko :D

 

Teraz zaczyna się powoli robić ogrodzenie. W zeszłym tygodniu wylali pod nie fundamenty, mam nadzieję, że w tym zaczną już stawiać ogrodzenie. Poza tym w środę przychodzi stolarz i będą się kładły schody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...