Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Schody - REWELACJA!!!:wiggle: A kolorek wymiata! :lol: Bomba!:cool::yes:

Bardzo fajne schody.

Lidszu - bardzo fajne schody!

bardzo wam dziękuję dziewczyny :D

 

Dobrze, że jeszcze górę mam nie wykończoną, bo bym się chyba popłakała, że nie mam takich pięknych schodków :popcorn:

Gosiu, cieszę się, że podobają ci się moje schody :D Swoich też się doczekasz na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia możesz podać dokładna nazwe (granitu?) z którego masz wykonana ramkę wokół kominka?Chcemy w czerwcu zrobić zabudowę naszego wkładu ale że na kamień czeka się kilka tyg muszę go wybrać już teraz.Najgorsze że nie mogę nic poogladać w realu (buduje na odległość ) i muszę wybrać na podstawie zdjęc zamieszczonych w necie.Czy ten kamień jest czysto czarny czy ma jakieś nakrapiania?Masz może jakaś fotke z bliższa?:oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia możesz podać dokładna nazwe (granitu?) z którego masz wykonana ramkę wokół kominka?Chcemy w czerwcu zrobić zabudowę naszego wkładu ale że na kamień czeka się kilka tyg muszę go wybrać już teraz.Najgorsze że nie mogę nic poogladać w realu (buduje na odległość ) i muszę wybrać na podstawie zdjęc zamieszczonych w necie.Czy ten kamień jest czysto czarny czy ma jakieś nakrapiania?Masz może jakaś fotke z bliższa?:oops:

to jest granit absolut black. Jest trochę nakrapiany. Mogę w poniedziałek zrobić ci zbliżenia jeśli jesteś zainteresowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak myślę, że zwyczajna, a nie z kosmosu będzie;)

Będzie zlew, będzie zmywarka, jakaś mniej lub bardziej wypaśna lodówka, będą szafki i szuflady i blat roboczy będzie....

No to jest zwyczajna kuchnia....

Kosmiczna to chyba pod sufitem by latała... ;)

 

Pokaż Lidzia co u Ciebie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia dzieki :-) Myśle że sama nazwa wystarczy bo znalazłam w necie kilka zbliżeń tego granitu i na niektórych dobrze widać jego kolorystyke (te nakrapiania)

Podoba mi sie jeszcze ten Shanxi Black http://www.tradeget.com/free_list/p40473/F6838/china_black_granite_shanxi_black.html

Są prawie identyczne równie ładnie odbijają światło.Może jak wybierałaś swój kamień zwrociłaś na niego uwage i wiesz czym sie różni od Absolute Black?

ps A może to jedno i to samo?

http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/granit-chinski-shanxi-black-absolute-black-nero-zimbabwe-ozarow-mazowiecki_4596509.html

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia dzieki :-) Myśle że sama nazwa wystarczy bo znalazłam w necie kilka zbliżeń tego granitu i na niektórych dobrze widać jego kolorystyke (te nakrapiania)

Podoba mi sie jeszcze ten Shanxi Black http://www.tradeget.com/free_list/p40473/F6838/china_black_granite_shanxi_black.html

Są prawie identyczne równie ładnie odbijają światło.Może jak wybierałaś swój kamień zwrociłaś na niego uwage i wiesz czym sie różni od Absolute Black?

ps A może to jedno i to samo?

http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/granit-chinski-shanxi-black-absolute-black-nero-zimbabwe-ozarow-mazowiecki_4596509.html

Szczerze mówiąc, to pan przywiózł nam kilka próbek różnych kamieni (marmury, piaskowca, granitów) i my wybraliśmy akurat Absoluta. Nie rozglądałam się za żadnym innym i nie wiem, czy ten Shanxi Black, to to samo co Absolut. Wiem natomiast, że czasami Absolut występuje pod nazwą Nero Zimbabwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia już nie zawracam głowy bo doczytałam wczoraj .Faktycznie to dwa różne granity gdyż jeden ma pochodzie z Indie (Absolute ) a drugi Chiny (Shanxi ).Myślę że na 90 % zamówię ten Twój bo jest piękny :) Zresztą nie tylko kominek masz super bo mimo że nie udzielam się często ciągle podglądam i zachwycam się Twoimi wnętrzami :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia już nie zawracam głowy bo doczytałam wczoraj .Faktycznie to dwa różne granity gdyż jeden ma pochodzie z Indie (Absolute ) a drugi Chiny (Shanxi ).Myślę że na 90 % zamówię ten Twój bo jest piękny :) Zresztą nie tylko kominek masz super bo mimo że nie udzielam się często ciągle podglądam i zachwycam się Twoimi wnętrzami :rolleyes:

Kaka, bardzo mi miło, że podoba ci się mój domek :D

Mam nadzieję, że granit będzie ci się podobał, bo rzeczywiście jest piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...