Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik lidszu - komentarze


anSi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny doradzcie czy robić sobie prywatną łazienkę z wejściem z sypialni?kurczę mam taką mozliwość bo jestem na takim etapie i mam zagwozdkę:robić cz nie?

Cześć tu nieśmiała podglądaczka :-).

Dla mnie to było marzeniem - ale, że nas jest w tej chwili pięcioro, a jak dojdą moi rodzice to będzie 7 to nie zdecydowałam się żeby były tylko 2 łazienki dla reszty.

Jeśli masz jeszcze oprócz tej małżeńskiej przynajmniej jedną łatwo dostępną drugą ale nie za małą łazienkę, nie planujesz powiększenia rodziny do więcej niż 2+3 to ja osobiście bym się zdecydowała. To daje taką fajną prywatność i intymność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć tu nieśmiała podglądaczka :-).

Dla mnie to było marzeniem - ale, że nas jest w tej chwili pięcioro, a jak dojdą moi rodzice to będzie 7 to nie zdecydowałam się żeby były tylko 2 łazienki dla reszty.

Jeśli masz jeszcze oprócz tej małżeńskiej przynajmniej jedną łatwo dostępną drugą ale nie za małą łazienkę, nie planujesz powiększenia rodziny do więcej niż 2+3 to ja osobiście bym się zdecydowała. To daje taką fajną prywatność i intymność.

 

tak to wyglada rzuty w oryginale i po moich przeróbkach

co myslicie,robić:)aha dodam,jeszcze że jesteśmy rodziną 2+1 i raczej tak zostanie ...(Chyba)

Lidzia,przepraszam,że zaśmiecam Twój wątek...:D

oryginale rzuty.jpg

po zmianie.jpg

po zmianie.jpg

Edytowane przez IZA30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wyglada rzuty w oryginale i po moich przeróbkach

co myslicie,robić:)aha dodam,jeszcze że jesteśmy rodziną 2+1 i raczej tak zostanie ...(Chyba)

Lidzia,przepraszam,że zaśmiecam Twój wątek...:D

Iza, nie masz za co przepraszać, bo jeśli możemy pomóc ci podjąć decyzję, to bardzo się cieszę.

 

Obejrzałam rzuty i jeśli zależy ci na intymności, to zrób łazienkę małżeńską. Druga łazienka jest na tyle duża, aby mogła służyć jako gościnno-dziecięca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidka,

popatrzyłam sobie na twój sliczny parkiecik.... ech..... pozazdrościć. I wlasnie taki jka mi sie podoba. ze zdjec powiedzialabym ze to jesion a nie dąb. kurcze ty juz chyba zaczynasz pakowac torby i jedna nogą jestes w Halinowie prawda:-)))))))

Magda,

cieszę się, że ci się u mnie podoba :D

nie przeczę, że chciałabym się już przeprowadzić, ale jeszcze trochę muszę z tym poczekać. Najbardziej wyczekiwana jest obecnie kuchnia. Mam nadzieję, że pod koniec maja się zamontuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia możesz podać namiar na firme która wykonywała Ci balustradę na balkonie? Z czego masz ją dokładnie zrobioną?Zastanawiam się pomiedzy stalą nierdzewna a czymś tańszym pomalowanym na ciemno:rolleyes:

namiary mogę ci dać, chociaż jak tak teraz patrzę, z perspektywy czasu, to są bardzo drodzy. Barierka jest metalowa malowana na czarno. Możesz poprosić Zuz@nkę bądź MonikęC o namiary na ich pana barierkowego, który robi szybko i tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop:to Ty masz jeszcze jedną transzę?????

 

Kondzio ma rozwolnienie - mam nadzieję że do jutra mu przejdzie jakby co rano dam ci znać

no mam i czekam na nią z utęsknieniem, bo jak przyjadą drzwi wew i kuchnia, to nie będę miała czym zapłacić :bash:

 

będę w takim razie czekać na info, czy będziesz mogła pojechać. Jutro muszę wrócić do domu na 15, bo mam u O. przedstawienie z okazji dnia mamy

Edytowane przez lidszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...